Sprawdź pocztęSprawdź pocztę    Napisz do nasNapisz do nas    Mapa serwisuMapa serwisu            
Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach

AktualnościO SzkoleDla nauczycieliDla rodzicówDla uczniówRada PedagogicznaPomoc pedagogicznaDokumentyGazetka szkolnaUroczystościWydarzeniaWycieczkiSportKonkursy_TurniejeGaleriaBibliotekaDZIENNIK UONET+Kontakt

Jesteś tu: Strona głównaAktualności

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

 

Informujemy, że  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową  im. Ks. Józefa Poniatowskiego w Starych Pieścirogach,ul. Kolejowa 65, 05-191 Nasielsk, jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się kontaktujesz.

 

więcej


Rekrutacja rok szkolny 2020/2021

 

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ W STARYCH PIEŚCIROGACH

 

ogłasza

rekrutację uczniów na rok szkolny 2020/2021 do:

 

ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

i

KLASY PIERWSZEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ

 

 (podania dostępne w zakładce DLA RODZICÓW)

 

Kliknij aby zobaczyć

 

Rekrutacja przewidziana jest

od dnia 03 lutego do dnia 28 lutego 2020 roku.

 WAŻNA INFORMACJA !

2020-02-21 

   

 DRODZY RODZICE, 

 

ze względu na brak możliwości 

ukończenia remontu zaplecza kuchennego

 

od dnia 24.02.2020 r. do dnia 28.02.2020 r.

 

nie będą przygotowywane oraz wydawane posiłki w stołówce szkolnej."Zaelektryzowani" z wizytą w naszej szkole

2020-02-21 

     Chemia i fizyka to nie tylko regułki książkowe, których trzeba się nauczyć, ale to także wiedza praktyczna, która może nam się przydać w życiu codziennym. W grudniu 2019 r. do naszej szkoły przyjechała grupa animatorów z grupy „Zaelektryzowani” z Lublina. Panowie zaprezentowali interaktywny spektakl. Celem pokazu było przybliżenie tajników fizyki i chemii w bardzo prosty i atrakcyjny sposób, zrozumiały dla tych najmłodszych i najstarszych uczniów szkoły.

więcej >Dobra zabawa i nauka :)

2020-02-17 

     W czwartek, 6 lutego 2020 roku, klasa 7b pod opieką wychowawczyni p. Katarzyny Kowalczyk udali się na nasielskie lodowisko. Celem wycieczki było propagowanie łyżwiarstwa jako formy aktywnego spędzania czasu wolnego, nauka i doskonalenie umiejętności jazdy na łyżwach, integracja zespołu klasowego oraz  dobra zabawa. Uczniowie chętnie poddali się łyżwiarskim szaleństwom. Był to dla wielu osób sprawdzian swoich możliwości, mimo że niektórzy mieli po raz pierwszy na nogach łyżwy.

 

     Uczniowie, którzy wcześniej jeździli na rolkach lub wcześniej korzystali z tej formy aktywności, świetnie radzili sobie pod względem techniki i umiejętności. Nie obyło się jednak bez upadków, czasem przydała się koleżeńska pomoc. To była prawdziwa frajda, wszyscy bawili się znakomicie.

 

kilka fotek > 

do górydo góry