Sprawdź pocztęSprawdź pocztę    Napisz do nasNapisz do nas    Mapa serwisuMapa serwisu            
Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach

AktualnościO SzkoleDla nauczycieliDla rodzicówDla uczniówRada PedagogicznaPomoc pedagogicznaDokumentyGazetka szkolnaUroczystościWydarzeniaWycieczkiSportKonkursy_TurniejeGaleriaBibliotekaKontakt

Jesteś tu: Strona głównaAktualności

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

 

Informujemy, że  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową  im. Ks. Józefa Poniatowskiego w Starych Pieścirogach,

ul. Kolejowa 65, 05-191 Nasielsk, jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się kontaktujesz.

 

więcej


Wielkanoc 2019

2019-04-17 

Kliknij aby zobaczyć


ŻYCZENIA 2019

Eliminacje szkolne do 42. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka

2019-03-24 

     W piątek, 22 marca 2019 roku odbyły się eliminacje szkolne do 42. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka . Wzięło w nich udział 15 uczniów z klas I- VII, którzy zaprezentowali wybrane utwory literackie. Jury w składzie: p. wicedyrektor Barbara Jaskulska - przewodnicząca, p. Adrianna Kołakowska i p. Aneta Kopańska, oceniając recytatorów, wzięło pod uwagę następujące kryteria: dobór repertuaru, interpretację utworu, kulturę mowy, ogólny wyraz artystyczny oraz czas występu. Wśród najlepszych znalazło się 8 recytatorów, którzy będą reprezentować naszą szkołę podczas eliminacji gminnych  27 marca 2019 roku w Nasielskim Ośrodku Kultury.


więcej >Obchody Pierwszego Dnia Wiosny

2019-03-23 

    Kliknij aby zobaczyć

Kliknij aby zobaczyć

    

     21 marca, nazywany popularnie Dniem Wagarowicza, nie upłynął uczniom naszej szkoły na wagarowaniu, lecz na dobrej zabawie, konkursach i licznych atrakcjach.

 

    I część tego dnia odbywała się na sali gimnastycznej. Na początku prowadzący - Natalia i Kacper - powitali uroczyście całą społeczność szkolną, a przede wszystkim przybyłe modelki oraz modeli. Następnie przedstawili relację z najnowszych trendów modowych prezentowanych na Paryskim Tygodniu Mody Wiosna-Lato 2019. Warto wspomnieć, że prezentacja multimedialna (przygotowanie Adrian, kl.VIII) oraz relacja prowadzących oparta była na autentycznych nowinkach modowych proponowanych na Paryskich wybiegach :). Następnie przyszedł czas na pokaz mody wiosennej 'SPRING - SUMMER FASHION COLLECTION 2019' w wykonaniu poszczególnych klas.

 

więcej >SMAKI MAZOWSZA

2019-03-23 

     

     W ramach innowacji pt „Moda na Mazowsze”  w dniu 20 marca br. odwiedziliśmy jedną ze zrzeszonych w Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych - Gospodarstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Kowalski” we Winnikach k. Nasielska.

Jego właściciele, od kilku pokoleń zajmują się tłoczeniem oleju oraz hodowlą trzody chlewnej. Jest to gospodarstwo samowystarczalne. 

więcej > 

do górydo góry