Sprawdź pocztęSprawdź pocztę    Napisz do nasNapisz do nas    Mapa serwisuMapa serwisu            
Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach

AktualnościO SzkoleDla nauczycieliDla rodzicówDla uczniówRada PedagogicznaPomoc pedagogicznaDokumentyGazetka szkolnaUroczystościWydarzeniaWycieczkiSportKonkursy_TurniejeGaleriaBibliotekaDZIENNIK UONET+Kontakt

Jesteś tu: Strona głównaAktualności

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

 

Informujemy, że  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową  im. Ks. Józefa Poniatowskiego w Starych Pieścirogach,ul. Kolejowa 65, 05-191 Nasielsk, jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się kontaktujesz.

 

więcej


UBEZPIECZENIE

SZANOWNI RODZICE 

 

Poniżej link do zarejestrowania dziecka w polisie AVIVA

i opłacenia ubezpieczenia.

 

Termin opłacenia składki do 15.10.2019 r.

 

https://twojedziecko.aviva.pl/Śladami przeszłości

2019-09-16 

          W związku z 80.rocznicą wybuchu II wojny światowej p.Bożena Majewska zaproponowała uczniom swojej klasy wyszukanie miejsc w Nasielsku i okolicach związanych z działaniami okupanta w naszej gminie.Najbogatszą prezentację przygotowała Dominika Truchel.

 

 16 września 2019 roku wycieczkę rozpoczęto od zwiedzenia Muzeum Ziemi Nasielskiej. 

więcej >Pielgrzymka Przasnysz - Rostkowo

2019-09-14 

 

 

    Dzieci naszej parafii i szkoły jak co roku wzięły udział w Pielgrzymce Dzieci i Młodzieży Przasnysz-Rostkowo. 14 września pod okiem ks. Artura Ciuby i pani katechetki M.E.Zychora ruszyliśmy pogłębiać swoją wiarę i odnowić swojego ducha. Hasłem pielgrzymki było "nie-JESTEM-sam".

więcej >Z wizytą w Zegrzu

2019-09-12 

        12 września uczniowie klasy III, IV i Vc - dzięki uprzejmości jednego z naszych rodziców z kl. III - Pani Małgorzaty Nowak - mogli uczestniczyć w patriotycznej uroczystości obchodów 100 - lecia szkolenia kadr łączności i informatyki  na terenie CSŁiI w Zegrzu. Obchody zostały zainaugurowane złożeniem kwiatów przed tablicami pamiątkowymi.

 

więcej > 

do górydo góry