Sprawdź pocztęSprawdź pocztę    Napisz do nasNapisz do nas    Mapa serwisuMapa serwisu            
Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach

AktualnościO SzkoleDla nauczycieliDla rodzicówDla uczniówRada PedagogicznaPomoc pedagogicznaDokumentyGazetka szkolnaUroczystościWydarzeniaWycieczkiSportKonkursy_TurniejeGaleriaBibliotekaKontakt

Jesteś tu: Strona głównaAktualności

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

CZERWIEC 2018 

 

Informujemy, że  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową  im. Ks. Józefa Poniatowskiego w Starych Pieścirogach, ul. Kolejowa 65, 05-191 Nasielsk, jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się kontaktujesz.

 

W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres  e-mail: iod@nasielsk.pl. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych.

 

Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

 

Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do załatwienia Twojej sprawy.WAKACJE 2018

2018-06-25 

Kliknij aby zobaczyćHej, morska przygodo!

2018-05-30 

     W dniach 21, 22 i 23 maja 2018 r. uczniowie klas: II, III a i III b przebywali na wycieczce nad Morzem Bałtyckim, pod czujnym okiem nauczycieli.

    Pierwszym punktem wyprawy było zwiedzanie Pola Grunwaldu. Uczniowie zostali zapoznani z historią związaną z tym miejscem, mogli także kupić pamiątki.

         Następnie podróżnicy udali się do Sztutowa ...

więcej >Wycieczka do Kazimierza Dolnego i Puław

2018-05-25 

     W środę (23.05.2018) wczesnym rankiem klasy IVb, Va i Vb wraz z wychowawcami: wyruszyły na wycieczkę do Kazimierza Dolnego.

Naszym pierwszym przystankiem były Puławy, gdzie zwiedziliśmy park pałacowy z pięknymi zakątkami oraz pałac Czartoryskich. 

 

więcej >List Minister Edukacji Narodowej

2018-05-20 

Szanowni Rodzice i Opiekunowie Uczniów klas VII szkoły podstawowej

oraz klas II gimnazjum,

 

wdrażanie kolejnych etapów reformy edukacji wiąże się znaturalnymi i zrozumiałymi pytaniami oraz wątpliwościami. Jedną z takich kwestii jest organizacjanaboru na rok szkolny 2019/2020 do szkół ponadpodstawowych i klas szkół ponadgimnazjalnych. Wówczas o przyjęcie będą ubiegali się pierwsi absolwenci 8-letniej szkoły podstawowej oraz ostatniej klasy gimnazjum.

 


List Minister Edukacji Narodowej _pełna treść

 

do górydo góry