Sprawdź pocztęSprawdź pocztę    Napisz do nasNapisz do nas    Mapa serwisuMapa serwisu            
Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach

AktualnościO SzkoleDla nauczycieliDla rodzicówDla uczniówRada PedagogicznaPomoc pedagogicznaDokumentyUroczystościWydarzeniaWycieczkiSportKonkursy_TurniejeGaleriaŚwietlicaBibliotekaDZIENNIK UONET+Kontakt

Jesteś tu: Strona głównaAktualności

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

 

Informujemy, że  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową  im. Ks. Józefa Poniatowskiego w Starych Pieścirogach, ul.Kolejowa 65, 05-191 Nasielsk, jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się kontaktujesz.

 

więcej


INFORMACJA

W związku z korzystaniem przez uczniów z bezpłatnego dowozu do placówek oświatowych autobusami/busami od 1 września 2020 roku informujemy, że zgodnie z § 24 ust. 1 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. z 2020 r. poz. 1356) - Do odwołania nakłada się obowiązek zakrywania, przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki, przyłbicy albo kasku ochronnego, o którym mowa w art.40 ust.1 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. – Prawo o ruchu drogowym (Dz.U. z 2020r. poz.110, 284, 568 i 695), ust i nosa w m. in. środkach publicznego transportu zbiorowego. Powyższego obowiązku nie stosuje się do dziecka do ukończenia 4. roku życia.

 Kliknij aby zobaczyć2020-09-28 

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

 

z uwagi na udział nauczycieli i pracowników szkoły w uroczystościach pogrzebowych śp. Pani Małgorzaty  Bendowskiej zajęcia lekcyjne w dniu 30 września 2020r. zakończą się o godzinie 13.30.

 

Odwóz uczniów dojeżdżających jednym kursem

tj. o godzinie 13.40

 

Zwracamy się również z ogromną prośbą do rodziców uczniów

pozostających na świetlicy szkolnej o odbiór dzieci do godziny 13.55.

 

Za wyrozumiałość z góry serdecznie dziękujemy.

 

Śp. Panią Małgorzatę Bendowską pożegnamy udziałem we Mszy Świętej,

która odbędzie się w środę  (30 września 2020 r.)

o godzinie 14.00 w kościele parafialnym.Uwaga Rodzice!

2020-10-01 

     Poniżej zamieszczamy poradnik.  Zawarte są  w nim  przydatne porady, które podpowiedzą, jak radzić sobie z cyberprzemocą. Znajdują się w nim odpowiedzi na ważne pytania. Jak chronić dziecko przed agresją w sieci? Jak pomóc mu, gdy już jej doświadczy? Jak się zachować, gdy to nasza pociecha okaże się internetowym prześladowcą? Wyjaśnienia - krok po kroku. 


Cyberprzemoc_Włącz_blokadę_na_nękanie?_-_poradnik_dla_rodziców

 

do górydo góry