Sprawdź pocztęSprawdź pocztę    Napisz do nasNapisz do nas    Mapa serwisuMapa serwisu            
Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach

AktualnościO SzkoleDla nauczycieliDla rodzicówDla uczniówRada PedagogicznaPomoc pedagogicznaDokumentyGazetka szkolnaUroczystościWydarzeniaWycieczkiSportKonkursy_TurniejeGaleriaŚwietlicaBibliotekaDZIENNIK UONET+Kontakt

Jesteś tu: Strona głównaAktualności

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

 

Informujemy, że  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową  im. Ks. Józefa Poniatowskiego w Starych Pieścirogach, ul.Kolejowa 65, 05-191 Nasielsk, jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się kontaktujesz.

 

więcej


WAKACJE 2020

 

Kliknij aby zobaczyćINFORMACJA

 

Szanowni Państwo,

 

 

Uczniowie kl. VIII  3. sierpnia 2020r. będą mogli odbierać w sekretariacie szkoły zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty.

Proszę nie gromadzić się na terenie szkoły i dostosować do wytycznych MEN w związku z organizacją wydawania zaświadczeń o wynikach egzaminu ósmoklasisty.

Indywidualne wyniki egzaminu ósmoklasisty będą dostępne w systemie ZIU (SIOEO) 31 lipca 2020 od godz. 10.00.

Loginy i hasła do ogólnopolskiego systemu informatycznego ZIU dostępnego pod adresem https://wyniki.edu.pl będą dostępne u wychowawców klas lub w sekretariacie szkoły w piatek, w godzinach 9.00-11.00.

 

 

Więcej informacji znajdą Państwo w załączonym dokumencie.

 

 

 

 


Informacja dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 28 lipca 2020 r. dotycząca ogłoszenia wyników egzaminy ósmoklasisty przeprowadzonego w czerwcu i lipcu 2020 r.

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy niepedagogiczni szkoły!

2020-06-26 

    Za nami trudny rok wytężonej pracy, pracy Waszej, Waszych nauczycieli, ale - co pragnę szczególnie podkreślić -  również pracy Waszych rodziców. Rok zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń, zmagania się z przeciwnościami losu, problemami z osamotnieniem i wyizolowaniem, brakiem możliwości normalnych kontaktów z rówieśnikami, złośliwościami techniki komputerowej, konieczności samodzielnego zgłębiania i utrwalania wiadomości.

Ale daliście radę! Macie dodatkowe, najczęściej dobre doświadczenia, sprostaliście wyzwaniu, jesteście silniejsi i mądrzejsi. Gratuluję wszystkim uczniom osiągniętych wyników. Ósmoklasistom gratuluję udanych egzaminów – mam nadzieję ze świetnymi wynikami. Za ten wysiłek składam Wam, Waszym rodzicom oraz nauczycielom serdeczne podziękowania. Przed Wami wakacje, czas cudownych przygód i zasłużonego wypoczynku.   

 

 Życzę wszystkim udanych wakacji i powrotu do szkoły bez bagażu doświadczeń koronawirusa, bez złych przygód, z zapasem sił do nowych wyzwań.

 

  Moi Drodzy, zbliżają się wakacje i odpoczywając, musimy również pamiętać o bezpieczeństwie swoim i innych. Proponuję Wam dzisiaj obejrzenie krótkiej prezentacji na temat bezpieczeństwa w różnych miejscach i w różnych sytuacjach. Link do prezentacji: TUTAJ

 

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Wasz Dyrektor – Cezary WiśniewskiPodziękowanie klas VIII

2020-06-25 

Kliknij aby zobaczyć 

do górydo góry