Sprawdź pocztęSprawdź pocztę    Napisz do nasNapisz do nas    Mapa serwisuMapa serwisu            
Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach

AktualnościO SzkoleDla nauczycieliDla rodzicówDla uczniówRada PedagogicznaPomoc pedagogicznaDokumentyGazetka szkolnaUroczystościWydarzeniaWycieczkiSportKonkursy_TurniejeGaleriaBibliotekaKontakt

Jesteś tu: Strona głównaAktualności

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

 

Informujemy, że  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową  im. Ks. Józefa Poniatowskiego w Starych Pieścirogach,

ul. Kolejowa 65, 05-191 Nasielsk, jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się kontaktujesz.

 

więcej


WAKACJE 2019 

Kliknij aby zobaczyć

 

 "ORTOGRAFICZNA CORRIDA" - nasi laureaci.

2019-06-15 

   

   Uczniowie klas IV - VIII przystąpili do I Gminnego Konkursu Ortograficznego "ORTOGRAFICZNA CORRIDA" organizowanego przez Szkołę Podstawową w Popowie Borowym we współpracy z Miejsko - Gminną Biblioteką Publiczną w Nasielsku pod patronatem burmistrza Nasielska.

 

więcej >Dziękujemy ...

2019-06-01 

Kliknij aby zobaczyć     Kliknij aby zobaczyć    Kliknij aby zobaczyć     Kliknij aby zobaczyć     

Kliknij aby zobaczyć     Kliknij aby zobaczyć       

Kliknij aby zobaczyć     Kliknij aby zobaczyć Kliknij aby zobaczyć    Kliknij aby zobaczyćWiele sukcesów naszych lekkoatletów :)

2019-05-30 

     W dniu 13 maja w Nasielsku odbyły się powiatowe zawody lekkoatletyczne dla uczniów z roczników 2005-2003. Konkurencje biegowe odbyły się na Stadionie Miejskim zaś konkurencje techniczne przeprowadzono przy Szkole Podstawowej nr 2. Do rywalizacji przystąpiło 71 uczniów z czterech szkół powiatu nowodworskiego: Szkoły Podstawowej w Starych Pieścirogach, Gimnazjum w Pomiechówku, Szkoły Podstawowej w Pomiechówku oraz Gimnazjum przy Liceum Ogólnokształcącym w Nasielsku.

więcej > 

do górydo góry