Sprawdź pocztęSprawdź pocztę    Napisz do nasNapisz do nas    Mapa serwisuMapa serwisu            
Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach

AktualnościO SzkoleDla nauczycieliDla rodzicówDla uczniówRada PedagogicznaPomoc pedagogicznaDokumentyGazetka szkolnaUroczystościWydarzeniaWycieczkiSportKonkursy_TurniejeGaleriaBibliotekaDZIENNIK UONET+Kontakt

Jesteś tu: Strona głównaAktualności

Nasze trofea w Mikołajkowym Festiwalu Bajek Koziołka Matołka

2019-02-04 

     W konkursie plastycznym na portret Koziołka Matołka ogłoszonym przez Miejsko - Gminną Biblioteką Publiczną w Nasielsku wzięły udział uczennice klasy II naszej szkoły. Miło nam poinformować, że Joanna Domżała zajęła I – miejsce a Karolina Truchel II - miejsce. Cieszymy się bardzo i gratulujemy dziewczynkom !!!W Królewskim Ogrodzie Światła

2019-01-26 

 

     W piątek 25 stycznia 2019 roku, tuż przed feriami, uczniowie klas IV a i IV b pod opieką wychowawców: p.Bożeny Majewskiej i p.Doroty Sierzputowskiej oraz p.Magdaleny Ogrodowskiej pojechali na wycieczkę do Warszawy. Głównym celem wyjazdu było obejrzenie wspaniałej wystawy plenerowej Królewski Ogród Światła, która ozdabia ogrody Muzeum Pałacu Króla Jana III Sobieskiego w warszawskim Wilanowie. 

 

więcej >BODY WORLDS, czyli lekcja anatomii inaczej

2019-01-24 

    Kliknij aby zobaczyć 

 

     21 stycznia odbyła się wycieczka do Warszawy, w której uczestniczyli uczniowie klasy III gimnazjum i VIII szkoły podstawowej pod opieką nauczyciela biologii Zofii Porosa oraz wychowawców Ewy Tylińskiej i Beaty Rączki.

Celem wyjazdu było zwiedzenie wystawy BODY WORLDS.
 

Oryginalna wystawa BODY WORLDS jest pierwszą publiczną ekspozycją dotyczącą anatomii człowieka – stworzoną przez autora metody plastynacji dr. Guntera von Hagens.

więcej >Bezpieczne ferie 2019

2019-01-25 

     Zbliża się okres zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży. Ferie zimowe na terenie województwa mazowieckiego zaczynają się w dniu 28 stycznia i będą trwać do 8 lutego. Aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa i satysfakcji naszych dzieci podczas feryjnego wypoczynku, Wojewoda Mazowiecki uruchomił kampanię edukacyjno-informacyjną o nazwie Bezpieczne ferie 2019.

 

Więcej informacji na stronie:

http://ndm-straz.pl/2019/01/22/bezpieczne-ferie-2019/27. FINAŁ WOŚP

2019-01-13 

Kliknij aby zobaczyć 

do górydo góry