Sprawdź pocztęSprawdź pocztę    Napisz do nasNapisz do nas    Mapa serwisuMapa serwisu            
Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach

AktualnościO SzkoleDla nauczycieliDla rodzicówDla uczniówRada PedagogicznaPomoc pedagogicznaDokumentyGazetka szkolnaUroczystościWydarzeniaWycieczkiSportKonkursy_TurniejeGaleriaBibliotekaDZIENNIK UONET+Kontakt

Jesteś tu: Strona głównaAktualności

27. FINAŁ WOŚP

2019-01-13 

Kliknij aby zobaczyć2018-12-31 

Kliknij aby zobaczyćOTWÓRZMY SERCA NA PRZYJŚCIE PANA

2018-12-23 

   

   Czwartek -20 grudnia 2018 roku-wyglądał inaczej niż wszystkie inne dni w roku. Odświętnie przystrojone klasy, korytarze, świetlica i sala gimnastyczna nie pozostawiały wątpliwości, że święta tuż...tuż...

 

    Wyjątkowym akcentem było przedstawienie zachęcające do otworzenia serca na przyjście Jezusa Chrystusa. Szkolne spotkanie wigilijne rozpoczął piękny taniec Śnieżynek w wykonaniu uczennic z klas 4.

 

więcej > Klasa 0b w oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia

2019-12-23 

   Święta Bożego Narodzenia to czas  najpiękniejszy, pełen radości i wzruszeń poprzedzony intensywnymi przygotowaniami.

Poprzez realizację tematyki kompleksowej związanej  ze świętami Bożego Narodzenia, dzieci na początku grudnia odwiedziły Pracownię „Świętego Mikołaja” w Legionowie. 

więcej >"Moda na Mazowsze"- czas na odrobinę ekonomii

2019-12-22 

   12 grudnia 2018r. uczniowie klas: II, IVc oraz Vb pod opieką pani Hanny Golnik, pani Beaty Zawadzkiej i pani Barbary Jaskulskiej uczestniczyli w wycieczce na Giełdę Papierów Wartościowych oraz do Centrum Pieniądza Narodowego Banku Polskiego im. Sławomira S. Skrzypka w Warszawie. Są to kolejne, bardzo istotne na terenie Mazowsza instytucje i obiekty poznawane w ramach innowacji „Moda na Mazowsze”.

 

więcej > 

do górydo góry