Sprawdź pocztęSprawdź pocztę    Napisz do nasNapisz do nas    Mapa serwisuMapa serwisu            
Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach

AktualnościO SzkoleDla nauczycieliDla rodzicówDla uczniówRada PedagogicznaPomoc pedagogicznaDokumentyGazetka szkolnaUroczystościWydarzeniaWycieczkiSportKonkursy_TurniejeGaleriaBibliotekaDZIENNIK UONET+Kontakt

Jesteś tu: Strona głównaAktualności

Pierwszaki już w szkolnych szeregach

2018-10-26 

    Ślubowanie klas pierwszych to niezwykła i niezapomniana uroczystość szkolna. Zwłaszcza pierwszoklasiści oczekują na nią z niecierpliwością. 25 października 2018 roku nadszedł moment, by w naszej szkole odbyło się ich uroczyste pasowanie na uczniów.

 

więcej >Kliknij aby zobaczyćMALI MAJSTERKOWICZE

2018-10-21 

    

  W środę, 17 października uczniowie klas Ia i III

wraz z opiekunkami  J.Piórkowską, A.Kołakowską

i M.Sadłowską wybrali się na warsztaty edukacyjne do jednej z warszawskich Castoram.

 

Krótkie opowiadanie o pozyskiwaniu drewna wprowadziło w tematykę zajęć.

 

więcej >Spacer po pięknym Toruniu

2018-10-21 

    

     Dnia 11 października klasy VI i V, wraz z wychowawcami p. Ewą Ścisłowską, Katarzyną Kowalczyk i Anną Bandurską ,udały się na wycieczkę do Torunia. Jest on jednym z najpiękniejszych miast Polski, znajduję się w nim szereg zabytków. Podczas pięknego, słonecznego dnia uczniowie zobaczyli: Ratusz Staromiejski, Kamienicę „Pod Gwiazdą”, Dwór Artusa, Krzywą Wieżę, Dom i Pomnik Mikołaj Kopernika, Katedrę Św. Jana, Zamek Krzyżacki.

 

więcej >Puchar Lolka z naszymi na podium :)

2018-10-19 

    17 października 2018r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Dębinkach został zorganizowany Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej „O puchar Lolka” dla chłopców i dziewcząt z rocznika 2009 i młodszych. W Turnieju brały udział drużyny z klasy II naszej szkoły. Z wielką radością przekazujmy informację, że chłopcy zdobyli III miejsce i przywieźli do szkoły brązowy puchar, zaś dziewczynki zajęły I miejsce zdobywając dla naszej szkoły złoty puchar.

 

Gratulujemy wszystkim zawodnikom !!!

 

fotki > 

do górydo góry