Sprawdź pocztęSprawdź pocztę    Napisz do nasNapisz do nas    Mapa serwisuMapa serwisu            
Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach

AktualnościO SzkoleDla nauczycieliDla rodzicówDla uczniówRada PedagogicznaPomoc pedagogicznaDokumentyGazetka szkolnaUroczystościWydarzeniaWycieczkiSportKonkursy_TurniejeGaleriaŚwietlicaBibliotekaDZIENNIK UONET+Kontakt

Jesteś tu: Strona głównaAktualności

KOLEJNE SUKCESY SZKOLNEGO KOŁA PCK

2020-01-14 

     23 listopada 2019r. w Nowym Dworze Mazowieckim odbyła się uroczystość związana  obchodami 100-lecia powstania i działalności Polskiego Czerwonego Krzyża. Podczas jej trwania dokonano podsumowania wieloletniej pracy ludzi wielkiego serca i wręczono podziękowania. Szkołę naszą reprezentowały p.Hanna Golnik i p. Zofia Porosa, które z rąk Starosty nowodworskiego - p.Krzysztofa Kapusty otrzymały Medale 100- lecia Polskiego Czerwonego Krzyża przyznane przez Prezesa Polskiego Czerwonego Krzyża - Stanisława Kracika, w dowód uznania za wieloletnią aktywną działalność na rzecz rozwoju w/w organizacji.

 

     Jedną z form działalności szkolnych kół PCK jest Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia. Od kilku lat nasza szkoła bierze w niej aktywny udział, a uczniowie uzyskują bardzo wysokie lokaty. W bieżącym roku w dniu 2 grudnia odbył się szkolny etap XXVIII edycji tej olimpiady. Wśród uczniów klas ósmych najlepsza okazała się Daria Morawska, która reprezentowała naszą szkołę w etapie rejonowym w Nowym Dworze Mazowieckim.

 

     17 grudnia, po dogrywce z uczennicą ze szkoły w Modlinie, Daria zajęła I miejsce w powiecie nowodworskim i została jego reprezentantką w okręgowym (wojewódzkim) etapie olimpiady.

 

Cieszymy się bardzo i gratulujemy !!!

 

kilka fotek >ODPADY ZBIERAMY- INNYM POMAGAMY (NAKRĘTKI, BATERIE, TELEFONY KOMÓRKOWE)

2020-01-13 

Zbiórka nakrętek „Wkręć się w pomaganie”  

Zbiórka niepotrzebnych telefonów komórkowych

Zbiórka zużytych baterii

 

Dzięki opisanym zbiórkom pomagamy innym oraz spełniamy jeszcze inny cel

- nie zaśmiecamy planety Ziemi.

 

Kliknijcie  "więcej " aby dowiedzieć się o szczegółach każdej z akcji :)

 

więcej


28 FINAŁ WOŚP

2020-01-12 

Kliknij aby zobaczyć2020-01-10 

Kliknij aby zobaczyćZa dar serca ..

2020-01-05 

Kliknij aby zobaczyć

 

Kliknij aby zobaczyć 

do górydo góry