Sprawdź pocztęSprawdź pocztę    Napisz do nasNapisz do nas    Mapa serwisuMapa serwisu            
Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach

AktualnościO SzkoleDla nauczycieliDla rodzicówDla uczniówRada PedagogicznaPomoc pedagogicznaDokumentyGazetka szkolnaUroczystościWydarzeniaWycieczkiSportKonkursy_TurniejeGaleriaŚwietlicaBibliotekaDZIENNIK UONET+Kontakt

Jesteś tu: Strona głównaAktualności

Stadion Narodowy i jego liczne atrakcje

2020-02-13 

     5 lutego 2020 r. klasy III,IV,Vc  wybrały się na PGE Narodowy w Warszawie, aby aktywnie spędzić czas i zwiedzić Stadion Narodowy. Na międzynarodowej , edukacyjnej wystawie Budowli z Klocków Lego zatytułowanej „Największe budowle świata - bijemy rekordy” oglądały ponad 120 premierowych modeli. Budowle przedstawiały architekturę zarówno zabytkową, jak i współczesną. Dzieci pozyskały mnóstwo inspiracji do tworzenia własnych dzieł z klocków.

     Druga wyjątkowa wystawa to największa w Polsce kolekcja obrazów 3D Trick Gallery. Uczestnicy podziwiali kilkadziesiąt interaktywnych obrazów, dedykowane oświetlenie i mnóstwo detali, które pozwoliły stworzyć im unikalne i wyjątkowe zdjęcia.

     Następnie udali się na zwiedzanie największego w Warszawie obiektu sportowego jakim jest Stadion Narodowy. Wraz z przewodnikiem przeszli trasę „Piłkarskie emocje” poznając wiele interesujących faktów tego miejsca.

 

foto galeria >Drodzy Rodzice !

2020-02-03 

     Szanowni Państwo, zadaniem szkoły oraz rodziców jest kształtowanie postaw prozdrowotnych uczniów, w tym ugruntowanie wiedzy o prawidłowym odżywianiu się. W realizacji treści edukacji zdrowotnej można wykorzystać zasoby internetowego Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej (NCEŻ), które zostało utworzone w 2017r. przez Instytut Żywności i Żywienia.

 

     Na stronie internetowej Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej www.ncez.pl  zamieszczone są materiały nt żywienia dzieci i młodzieży (np. zbilansowane jadłospisy) oraz informacje o aktualnych wydarzeniach i kampaniach edukacyjnych kierowanych do rodzin i szkół.

     

więcej


UWAGA RODZICE !

2020-02-03 

     Zbliżają się ferie zimowe, czyli okres wyjazdów i beztroskiej zabawy na śniegu i lodzie, ale to także czas zabawy w domowym zaciszu. By ferie przebiegały szczęśliwie należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. W trakcie zajęć dzieci poznały najważniejsze zasady bezpieczeństwa w domu i poza nim podczas ferii zimowych.

Również rodziców prosimy obejrzeć filmik z poradami, dotyczącymi bezpieczeństwa dzieci podczas ferii.

FILMWarsztaty profilaktyczne

2020-02-01 

   

     W grudniu 2019 w naszej szkole odbyły się dla uczniów warsztaty profilaktyczne, które poprowadził pan Piotr Zagajewski – dyrektor pedagogiczny Centrum Pomocy Pedagogiczno – Psychologicznej w Legionowie.

   

     Serdecznie dziękujemy panu Piotrowi za przeprowadzenie bezpłatnych warsztatów profilaktycznych dla uczniów naszej szkoły. Przekazane podczas zajęć treści cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży.

     

     Prowadzący zajęcia wyraził gotowość i chęć przeprowadzenia warsztatów dla rodziców.

   

   Pan Piotr Zagajewski w piśmie do Burmistrza Nasielska podkreślił atmosferę panującą w szkole oraz dobre wychowanie naszych uczniów.

 

Serdecznie dziękujemy :)

 


TREŚĆ PISMA

OPIEKA STOMATOLOGICZNA

2020-01-16 

   

 

     Dyrektor Szkoły informuje, że od dnia 19.12.2019 r, na mocy porozumienia między Burmistrzem Nasielska, Panem Bogdanem Ruszkowskim a Przychodnią Lekarzy Specjalistów „EL-MED.” ul. Krasińskiego 70, 05-120 Legionowo, uczniowie naszej szkoły zostali objęci opieką stomatologiczną.

 

     Zapisy proszę robić w rejestracji telefonicznie lub osobiście,

nr tel. rejestracji 22 784 93 36, 22 784 57 24.

 

Dzieci i młodzież zgłaszają się do Przychodni

pod opieką rodzica.

 


POROZUMIENIE W SPRAWIE OPIEKI STOMATOLOGICZNEJ NAD UCZNIAMI

 

do górydo góry