Sprawdź pocztęSprawdź pocztę    Napisz do nasNapisz do nas    Mapa serwisuMapa serwisu            
Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach

AktualnościO SzkoleDla nauczycieliDla rodzicówDla uczniówRada PedagogicznaPomoc pedagogicznaDokumentyGazetka szkolnaUroczystościWydarzeniaWycieczkiSportKonkursy_TurniejeGaleriaBibliotekaKontakt

Jesteś tu: Strona głównaAktualności

Święto Babci i Dziadka w kl. 0a

2018-02-07 

     W tym roku ta niecodzienna uroczystość odbyła się 7 lutego 2018r. Zaproszeni goście, licznie przybyli w szkolne mury naszej szkoły, gdzie wypatrywały ich podekscytowane i roziskrzone oczy wnucząt. Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności: recytatorskie, wokalne i taneczne. 

 

więcej >LEKKI TORNISTER

2018-02-06 

     6 lutego w ramach promocji zdrowego stylu życia w  klasie pierwszej odbyła się akcja pod hasłem „Lekki tornister”. Sara Rudzińska dokonała pomiaru ciężkości tornistrów pierwszoklasistów. Uświadomiła uczniów, że noszenie zbyt dużych ciężarów przez dzieci może spowodować nie tylko wady postawy, ale i nieprawidłowy rozwój innych organów. U młodych osób konstrukcja kręgosłupa jest bardzo delikatna i łatwo ulega zmianom, zwłaszcza, gdy regularnie noszą zbyt duży ciężar.

 

wiecej >Uczniowie klas piątych na przedstawieniu "Chłopcy z placu Broni"

2018-02-05 

 

     30 stycznia 2018 roku uczniowie klas piątych pod opieką pań: Bożeny Majewskiej, Doroty Sierzputowskiej i Agnieszki Tylewski wybrali się Miejskiego Ośrodka Kultury w Legionowie na spektakl pt. Chłopcy z placu Broni, przygotowany przez Teatr Współczesny w Krakowie.

 

więcej >"Aktywny nastolatek"

2018-01-28 

 

Sara Rudzińska z kl. III gimnazjum

wraz z opiekunem SK PCK i nauczycielem biologii

 

OGŁASZA

 

Szkolny konkurs plastyczny „Aktywny nastolatek”

Kliknij aby zobaczyć

pod hasłem „Sport- Lubię to!”

 

 

więcej


26 FINAŁ WOŚP

2018-01-14 

Kliknij aby zobaczyć

 

Kliknij aby zobaczyć

  

do górydo góry