Sprawdź pocztęSprawdź pocztę    Napisz do nasNapisz do nas    Mapa serwisuMapa serwisu            
Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach

AktualnościO SzkoleDla nauczycieliDla rodzicówDla uczniówRada PedagogicznaPomoc pedagogicznaDokumentyGazetka szkolnaUroczystościWydarzeniaWycieczkiSportKonkursy_TurniejeGaleriaBibliotekaKontakt

Jesteś tu: Strona głównaAktualności

II Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania rozstrzygnięty!

2017-05-25 

 

     24 maja 2017 r. w Nowodworskim Ośrodku Kultury odbył się II Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania organizowany przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. KEN w Warszawie Filię w Nowym Dworze Mazowieckim pod patronatem starosty nowodworskiego.

42 uczestników z klas  IV – VI z 14 szkół powiatu nowodworskiego czytało wybrany przez siebie fragment ulubionej książki przez 3 minuty.

 

Kliknij aby zobaczyć


     Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów, którzy okazali się najlepsi w eliminacjach szkolnych. Byli to: Karolina Różalska- kl. IV a, Dawid Bombalicki – kl. V b, i Daria Rębecka – kl. V b.Wszyscy nasi uczniowie stanęli na podium! Karolina podbiła serca jurorów pięknym czytaniem fragmentu utworu A. Onichimowskiej „Szczęście, czyli o tym jak dobrze mieć bliskich” i zajęła I miejsce. Dawid zachwycił jury wyrazistym czytaniem fragmentu utworu A. Maleszki pt. „Magiczne drzewo” i również zajął I miejsce. Daria wywalczyła III miejsce, prezentując fragment książki I. Kleberger „Wakacje z babcią”. Uczniowie przygotowywali się do konkursu pod kierunkiem pań: Bożeny Majewskiej i Doroty Sierzputowskiej.

 

Serdecznie gratulujemy !

 Dostaliśmy zaproszenie ...

2017-05-22 

Kliknij aby zobaczyć

 INFORMACJA

2017-05-21 

     Baza szkół ponadgimnazjalnych znajduje się na stronie Kuratorium Oświaty w Warszawie:

 

     http://www.kuratorium.waw.pl/pl/form/3,dok.html

 

     http://bip.kuratorium.waw.pl/bip/wykaz-szkol-i-placowek/719,Wykaz-szkol-iplacowek.html
 Bookcrossing ?

2017-05-10 

Kliknij aby zobaczyć

Kliknij aby zobaczyć

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


OGŁOSZENIE
PLAKAT

Zajęcia kulinarne w zerówce

2017-05-06 

   

     28.04.2017r. dzieci podjęły wielkie wyzwanie - same przygotowały dla siebie kanapeczki na bazie twarożku. Dzieci wiedzą, że nabiał jest niezwykle pożywny i zdrowy dla organizmu, dlatego warto i trzeba sięgać po niego jak najczęściej.

 

więcej > 

do górydo góry