Sprawdź pocztęSprawdź pocztę    Napisz do nasNapisz do nas    Mapa serwisuMapa serwisu            
Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach

AktualnościO SzkoleDla nauczycieliDla rodzicówDla uczniówRada PedagogicznaPomoc pedagogicznaDokumentyGazetka szkolnaUroczystościWydarzeniaWycieczkiSportKonkursy_TurniejeGaleriaBibliotekaDZIENNIK UONET+Kontakt

Jesteś tu: Strona głównaAktualności

W Filharmonii Narodowej i Królewskim Ogrodzie Światła

2017-12-17 

 

     Grudzień to wyjątkowy miesiąc. Wszyscy z niecierpliwością oczekują radosnych świąt Bożego Narodzenia. Dzieci czekają na wymarzone prezenty, które znajdą pod magiczną choinką.

7 grudnia 2017 roku uczniowie klas VIa i VIb oraz pięcioro uczniów z klasy Vb wraz z wychowawcami: panią Joanną Maluchnik, panią Barbarą Markowicz oraz paniami Bożeną Majewską i Dorotą Sierzputowską udali się do Filharmonii Narodowej w Warszawie na charytatywny koncert mikołajkowy zatytułowany Na strunach igieł. Wszystkie przybyłe szkoły zostały przywitane przez prowadzących pana Marka Borowskiego – byłego Marszałka Sejmu i panią Zofię Czernicką - dziennikarkę, prezenterkę telewizyjną i konferansjerkę.

 

więcej >Julia nagrodzona w Dniu Honorowego Krwiodawcy

2017-12-10 

     W dniu 2 grudnia w Nowym Dworze Mazowieckim odbyła się uroczystość związana z obchodami Dnia Honorowego Krwiodawcy. W trakcie jej trwania wręczono puchary, dyplomy oraz nagrody laureatom X Turnieju Warcabowego o Puchar Prezesa Zarządy Rejonowego PCK. Znalazła się wśród nich uczennica naszej szkoły - Julia Kurek, która zajęła I miejsce w kategorii szkół podstawowych powiatu nowodworskiego.

Jeszcze raz gratulujemy!

 "Świat oczami młodych" - wyniki konkursu

2017-12-07 

     

     W czerwcu 2017r. uczniowie  gimnazjum i szkoły podstawowej pod opieką p. Zofii Truszkowskiej i p. Hanny Golnik przystąpili do ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Świat oczami młodych” pod hasłem „Czas na zdrowie”. Do udziału w konkursie zostały zgłoszone 3 najlepsze projekty znaczków pocztowych  z gimnazjum i 3 ze szkoły podstawowej.

   W listopadzie uczestnicy konkursu i opiekunowie otrzymali dyplomy.

 

więcej >Ciekawe przeżycie artystyczne !

2017-12-03 

 

  29 listopada 2017 roku uczniowie klasy VII szkoły podstawowej i II gimnazjum obejrzeli w Teatrze Studio Buffo musical "Romeo i Julia" w reżyserii Janusza Józefowicza.

  

 

 

więcej


Wyróżnienie w diecezjalnym konkursie plastycznym

2017-11-28 

     „Idźcie i głoście z Maryją” – 100 lecie objawień w Fatimie (październik 2017) – to hasło konkursu plastycznego dla uczniów klas IV – V SP organizowanego przez Akcję Katolicką Diecezji Płockiej, do którego przystąpiła uczennica naszej szkoły.  Honorowy patronat nad konkursem objął J.E. Biskup Płocki Piotr Libera.

Wyróżnienie w konkursie (etap diecezjalny) otrzymała Sandra Smosarska uczennica klasy V b.
Nad przebiegiem w naszej szkole czuwała pani katechetka Mariola Ewa Zychora.

 

foto >


DYPLOM

 

do górydo góry