Sprawdź pocztęSprawdź pocztę    Napisz do nasNapisz do nas    Mapa serwisuMapa serwisu            
Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach

AktualnościO SzkoleDla nauczycieliDla rodzicówDla uczniówRada PedagogicznaPomoc pedagogicznaDokumentyGazetka szkolnaUroczystościWydarzeniaWycieczkiSportKonkursy_TurniejeGaleriaBibliotekaDZIENNIK UONET+Kontakt

Jesteś tu: Strona głównaAktualności

Konkursu Wiedzy o Marii Skłodowskiej-Curie

2018-04-26 

     We czwartek 5 kwietnia 2018r. w Szkole Podstawowej nr1 im. Konstytucji 3 Maja odbył się II etap gminnego Konkursu Wiedzy o Marii Skłodowskiej-Curie. Konkurs skierowany był do uczniów klas VII szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Wzięli w nim udział uczniowie czterech szkół podstawowych, w tym uczniowie naszej szkoły: Zuzanna Goszczyńska i Bartosz Dalecki. Zostali oni wyłonieni spośród uczniów klasy VII, którzy przystąpili do rywalizacji w I etapie konkursu 22 marca 2018r

 

więcej >Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

2018-04-26 

 Bibliotekarz p. Aneta Kopańska w tygodniu poprzedzającym 23 kwietnia 2018 roku umieszczała w różnych miejscach szkoły informacje dotyczące Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich.

 

     Uczniowie klasy II gimnazjum z p. Bożeną Majewską przygotowali krótki program. W świąteczny poniedziałek odwiedzali klasy, przybliżając uczniom kataloński zwyczaj obdarowywania bliskich książką i różą w dniu patrona regionu – świętego Wojciecha.

 

więcej >Nasze małe "sadzeniaki" :)

2018-04-22 

     

     17 kwietnia 2018r.uczniowie klasy I, pod opieką p.wicedyrektor B.Jaskulskiej i wychowawczyni - p.H.Golnik, uczestniczyli w warsztatach plastyczno-przyrodniczych na terenie C H ARKADIA w ramach akcji „Dzieciaki - sadzeniaki” zorganizowanej przez sieć sklepów Leroy Merlin.

 

foto galeria >"Do wyższych rzeczy jestem stworzony..."

2018-04-12 

     Słowa świętego Stanisława Kostki towarzyszyły szkolnej społeczności podczas spotkania z księdzem Biskupem Piotrem Liberą w dniu 10 kwietnia 2018 roku. Jego Ekscelencji towarzyszył sekretarz ks.Jarosław Mokrzanowski, proboszcz parafii św.Wojciecha w Nasielsku ks.kan.TadeuszPepłoński i proboszcz parafii św.Katarzyny w Nasielsku ks.kan.Jan Majewski.

 

Kliknij aby zobaczyć

 

więcej >

 

galeria zdjęć >Reprezentowaliśmy nasz powiat

2018-04-08 

 

SZKOŁA W PIEŚCIROGACH REPREZENTANTEM NASZEGO POWIATU 

W  ETAPIE OKRĘGOWYM  OLIMPIADY PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA PCK

 

 

     Tradycyjnie o tej porze roku zbliża się finał Ogólnopolskiej Olimpiady Ptromocji Zdrowego Stylu Życia. W tym roku  doczekaliśmy się już XXVI jej edycji.

   Uczniowie – uczestnicy Olimpiady, zajmując w etapie szkolnym i rejonowym pierwsze, a zarazem najwyższe lokaty, stają się przedstawicielami swojego terenu podczas rozgrywek na wyższym szczeblu. Tak też stało się w przypadku uczennicy Szkoły Podstawowej im. Księcia Józefa Poniatowskiego  w Starych Pieścirogach  Sary Rudzinskiej.

Ta trzecioklasistka pokonując rywali z gimnazjów powiatu nowodworskiego, została reprezentantką naszego powiatu w etapie okręgowym (wojewódzkim) wspomnianej Olimpiady.

 

więcej


 

do górydo góry