Sprawdź pocztęSprawdź pocztę    Napisz do nasNapisz do nas    Mapa serwisuMapa serwisu            
Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach

AktualnościO SzkoleDla nauczycieliDla rodzicówDla uczniówRada PedagogicznaPomoc pedagogicznaDokumentyGazetka szkolnaUroczystościWydarzeniaWycieczkiSportKonkursy_TurniejeGaleriaŚwietlicaBibliotekaDZIENNIK UONET+Kontakt

Jesteś tu: Strona głównaAktualności

BAWIMY SIĘ I ZWIEDZAMY

2019-05-25 

  

     Uczniowie klas IV ze swoimi wychowawcami majowy poniedziałek i wtorek (20-21 05.2019r.) spędzili w Bałtowie i Sandomierzu. W JURAPARKU obejrzeli 100 modeli dinozaurów. W SABATHÓWCE pod władzą wiedźmy poznali obrzędy sprzed lat. Znaleźli się w wielkiej pajęczynie. Na szczęście wszystkich udało się uratować !                               

więcej >Smaczne śniadanko w zeróweczce..., mniam...

2019-04-29 

   

     Wtorek - 29 kwietnia 2019r. - słoneczna pogoda i dzieci gromadka. W kl.0b od rana wszyscy się krzątają, tu stoły, tu miski, tarki, deski i noże. Każdy do pracy się bierze, a orkiestra w brzuszkach gra tra la la.

   Na razie w zerówkowej kuchni kroją szczypiorek, ścierają jajka, rozdrabniają twarożek. Zapach w klasie… Ach!

 

więcej >Drodzy Rodzice!

2019-04-26 

 

     W związku z prośbą wystosowaną przez Dyrektora szkoły do Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Nasielsku o wsparcie dla uczniów, którzy nie radzą sobie w trudnej sytuacji po stracie koleżanki, istnieje możliwość indywidualnego spotkania z psychologiem,  po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym z poradnią w Nasielsku - nr tel. 23 69 12 647.Drodzy rodzice i uczniowie !

2019-04-25 

 

Od dnia 29 kwietnia2019 roku  zajęcia w naszej szkole

będą się odbywały zgodnie z tygodniowym rozkładem zajęć.

 

Strajk zostaje zawieszony.Wielkanoc na wsi, czyli wizyta w "Młynie Gąsiorowo"

2019-04-07 

  2 kwietnia 2019r. w wietrzny poranek, staropolskim zwyczajem zostaliśmy przyjęci i powitani ciepłą herbatą, przy której dzieci zjadły śniadanie. Następnie wzięliśmy udział w zajęciach edukacyjnych nt. „Wielkanoc na wsi”. Dzieci poznały historię, tradycje i zwyczaje świąteczne na wsi oraz własnoręcznie wykonały pisanki. 

więcej > 

do górydo góry