Sprawdź pocztęSprawdź pocztę    Napisz do nasNapisz do nas    Mapa serwisuMapa serwisu            
Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach

AktualnościO SzkoleDla nauczycieliDla rodzicówDla uczniówRada PedagogicznaPomoc pedagogicznaDokumentyGazetka szkolnaUroczystościWydarzeniaWycieczkiSportKonkursy_TurniejeGaleriaBibliotekaDZIENNIK UONET+Kontakt

Jesteś tu: Strona głównaAktualności

26 FINAŁ WOŚP

2018-01-14 

Kliknij aby zobaczyć

 

Kliknij aby zobaczyć

 Nasza reprezentantka w etapie wojewódzkim !!!

2017-12-22 

Sara Rudzińska  najlepsza w rejonowym etapie XXVI Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK.

Polski Czerwony Krzyż corocznie organizuje Olimpiadę Promocji Zdrowego Stylu Życia. Jest to konkurs ogólnopolski. Uczestnicy Olimpiady muszą wykazać się wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, ekologii oraz znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy.

Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK jest wieloetapowa. Obejmuje szczeble: szkolny, rejonowy, wojewódzki (inaczej okręgowy) i krajowy.

     Sara zajęła I miejsce w rejonowym etapie Olimpiady w Nowym Dworze Mazowieckim. Kolejny etap odbędzie się 15 marca 2018 roku w Warszawie.

 

Życzymy powodzenia !!!Wigilia w kl. 0 a

2017-12-22 

     Grudzień to miesiąc, na który wszyscy czekamy - pełen ciepła, radości a przede wszystkim jest czasem oczekiwania. 21 grudnia od rana panowała świąteczna atmosfera. Dzieląc się opłatkiem składaliśmy sobie życzenia. Oczywiście przybył do nas ważny Gość. Wszystkie dzieci czekały na wizytę Mikołaja. Przywitaliśmy go bardzo serdecznie, prezentując wiersze i pastorałki. Podczas spotkania nie mogło zabraknąć wspólnej zabawy i pląsów. Były też prezenty i dużo radości z tego powodu. Potem śpiewaliśmy kolędy i raczyliśmy się łakociami przygotowanymi dla nas przez Rodziców. Oby ten pierwszy rok w szkole był dla nas stale tak pełny radości.

 

            Drodzy Rodzice serdecznie Wam dziękujemy za pomoc
w przygotowaniu tego wyjątkowego spotkania.

 

foto galeria >Wizyta Pani Policjantki w zerówkach

2017-12-21 

     Dnia 20 grudnia 2017r. odbyło się spotkanie dzieci z kl. 0a i 0b z Panią Policjantką Powiatowej Komendy Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

    Edukacja dla sześciolatków powinna być zabawą i przyjemnością, dlatego Pani Policjantka w jak najbardziej obrazowy i atrakcyjny sposób przedstawiła dzieciom kilka podstawowych zasad bezpieczeństwa. 

 

 

więcej


SILVERADO_Świąteczny czas

2017-12-20 

     W świątecznej atmosferze upłynęła wycieczka do Warszawy, na którą wybrali się uczniowie klasy I i IVb wraz z p. dyr. B. Jaskulską, Z.Truszkowską, p.H.Golnik oraz rodzicami. Uczestnicy wzięli udział w lekcji przyrodniczej na temat lasów i zwierząt ich zamieszkujących przeprowadzonej przez pracowników Centrum Edukacji Leśnej  w Celestynowie, położonego w otoczeniu pięknego drzewostanu dębowego. Po krótkim spacerze udali się do kolejnej podwarszawskiej miejscowości-Józefowa do fabryki bombek bożonarodzeniowych Silverado...

 

więcej > 

do górydo góry