Sprawdź pocztęSprawdź pocztę    Napisz do nasNapisz do nas    Mapa serwisuMapa serwisu            
Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach

AktualnościO SzkoleDla nauczycieliDla rodzicówDla uczniówRada PedagogicznaPomoc pedagogicznaDokumentyGazetka szkolnaUroczystościWydarzeniaWycieczkiSportKonkursy_TurniejeGaleriaBibliotekaKontakt

Jesteś tu: Strona głównaAktualności

Bezpieczne ferie 2019

2019-01-25 

     Zbliża się okres zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży. Ferie zimowe na terenie województwa mazowieckiego zaczynają się w dniu 28 stycznia i będą trwać do 8 lutego. Aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa i satysfakcji naszych dzieci podczas feryjnego wypoczynku, Wojewoda Mazowiecki uruchomił kampanię edukacyjno-informacyjną o nazwie Bezpieczne ferie 2019.

 

Więcej informacji na stronie:

http://ndm-straz.pl/2019/01/22/bezpieczne-ferie-2019/27. FINAŁ WOŚP

2019-01-13 

Kliknij aby zobaczyć2018-12-31 

Kliknij aby zobaczyćOTWÓRZMY SERCA NA PRZYJŚCIE PANA

2018-12-23 

   

   Czwartek -20 grudnia 2018 roku-wyglądał inaczej niż wszystkie inne dni w roku. Odświętnie przystrojone klasy, korytarze, świetlica i sala gimnastyczna nie pozostawiały wątpliwości, że święta tuż...tuż...

 

    Wyjątkowym akcentem było przedstawienie zachęcające do otworzenia serca na przyjście Jezusa Chrystusa. Szkolne spotkanie wigilijne rozpoczął piękny taniec Śnieżynek w wykonaniu uczennic z klas 4.

 

więcej > Klasa 0b w oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia

2019-12-23 

   Święta Bożego Narodzenia to czas  najpiękniejszy, pełen radości i wzruszeń poprzedzony intensywnymi przygotowaniami.

Poprzez realizację tematyki kompleksowej związanej  ze świętami Bożego Narodzenia, dzieci na początku grudnia odwiedziły Pracownię „Świętego Mikołaja” w Legionowie. 

więcej > 

do górydo góry