Sprawdź pocztęSprawdź pocztę    Napisz do nasNapisz do nas    Mapa serwisuMapa serwisu            
Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach

AktualnościO SzkoleDla nauczycieliDla rodzicówDla uczniówRada PedagogicznaPomoc pedagogicznaDokumentyGazetka szkolnaUroczystościWydarzeniaWycieczkiSportKonkursy_TurniejeGaleriaBibliotekaKontakt

Jesteś tu: Strona głównaAktualności

Zrób porządki w okularach!!!

 

Kliknij aby zobaczyć

Kliknij aby zobaczyć

 

Okulary dla Afryki – II zbiórka, 2016

   

 

 

 

 

Ruszyła kolejna już, II edycja zbiórki pt. „Okulary dla Afryki”, którą organizuje Klinika OKULUS i dr Iwona Filipecka, ambasadorka fundacji Dzieci AFRYKI i pomysłodawczyni zbiórki oraz akcji „Okuliści dla Afryki”. Poprzednim razem udało im się zebrać ponad 6 tys. sztuk okularów! Włączmy się do tej szlachetnej akcji.

 

W naszej szkole w dniach 14-25 listopada 2016r. będzie prowadzona zbiórka okularów przez Samorząd Uczniowski. Przyniesione okulary prosimy przekazywać do przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego lub do opiekuna akcji p. Joanny Maluchnik.

 

 

Przyłączmy się i pomóżmy pobić ten rekord!

 

więcej


W świecie zwariowanego Miziołka

 

 

     8 listopada 2016 roku uczniowie klas V pod opieką nauczyciela języka polskiego p. Doroty Sierzputowskiej oraz wychowawców

p. Joanny Maluchnik i p. Barbary Markowicz wybrali się do Legionowa, aby obejrzeć adaptację teatralną powieści Joanny Olech „Dynastia Miziołków”. Na scenie sali widowiskowej Urzędu Miejskiego pojawili się aktorzy Teatru Współczesnego w Krakowie.

 

więcej >"CZARODZIEJSKIE PACIORKI"

     

     To tytuł konkursu na wykonanie różańca najciekawszą techniką,

do którego przstąpili chętni uczniowie z klas II – V

oraz nasi milusińscy z klasy „0”.

 

więcej >Wizyta w Muzeum Techniki

     

 

     W dniach 8 i 9 listopada 2016r. klasy: 0,I,IIc, IIIa i b wybrały się na wycieczkę do Muzeum Techniki w Warszawie. Uczniowie poznawali przeszłość uczestnicząc m.in. w lekcjach muzealnych.

więcej >Czad i Ogień - obudź czujność

2016-11-08 

W związku z inauguracją kampanii społecznej pod nazwą „Czad i Ogień – obudź czujność” przez ministra spraw wewnętrznych i administracji w dniu 25 października 2016r. Wydział Zarządzania Kryzysowego, Spraw Wojskowych i Obrony Cywilnej zachęca wszystkich do zapoznania się z materiałami edukacyjnymi w zakresie czadu, które znajdują się na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie pod adresem: 

http://www.straz.pl/badz-bezpieczny/czad-cichy-zabojca 

do górydo góry