Sprawdź pocztęSprawdź pocztę    Napisz do nasNapisz do nas    Mapa serwisuMapa serwisu            
Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach

AktualnościO SzkoleDla nauczycieliDla rodzicówDla uczniówRada PedagogicznaPomoc pedagogicznaDokumentyUroczystościWydarzeniaWycieczkiSportKonkursy_TurniejeGaleriaŚwietlicaBibliotekaDZIENNIK UONET+Kontakt

Jesteś tu: Strona głównaAktualności

Spacer po pięknym Toruniu

2018-10-21 

    

     Dnia 11 października klasy VI i V, wraz z wychowawcami p. Ewą Ścisłowską, Katarzyną Kowalczyk i Anną Bandurską ,udały się na wycieczkę do Torunia. Jest on jednym z najpiękniejszych miast Polski, znajduję się w nim szereg zabytków. Podczas pięknego, słonecznego dnia uczniowie zobaczyli: Ratusz Staromiejski, Kamienicę „Pod Gwiazdą”, Dwór Artusa, Krzywą Wieżę, Dom i Pomnik Mikołaj Kopernika, Katedrę Św. Jana, Zamek Krzyżacki.

 

więcej >Puchar Lolka z naszymi na podium :)

2018-10-19 

    17 października 2018r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Dębinkach został zorganizowany Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej „O puchar Lolka” dla chłopców i dziewcząt z rocznika 2009 i młodszych. W Turnieju brały udział drużyny z klasy II naszej szkoły. Z wielką radością przekazujmy informację, że chłopcy zdobyli III miejsce i przywieźli do szkoły brązowy puchar, zaś dziewczynki zajęły I miejsce zdobywając dla naszej szkoły złoty puchar.

 

Gratulujemy wszystkim zawodnikom !!!

 

fotki >Sukcesy sportowe naszych dziewcząt :)

2018-10-10 

 

 

O sukcesach naszych dziewcząt kilka zdań

w zakładce > SPORT W Toruniu, mieście Kopernika ...

2018-10-10 

     

     Wczesnym rankiem 27 września 2018r. uczniowie klas VII wraz z opiekunami panią Joanną Maluchnik, panią Barbarą Markowicz i panią Agnieszką Tylewski wyruszyli w kierunku Torunia – jednego z najstarszych miast Polski. Po prawie trzygodzinnej podróży powitaliśmy miasto słynące m.in. z pochodzących stąd: Mikołaja Kopernika, Tony’ego Halika czy Bogusława Lindy.

więcej >

 

 W renesansowym Kazimierzu Dolnym nad Wisłą

2018-10-04 

   

    Dnia 2 października 2018 roku uczniowie klas IV pod opieką p. Bożeny Majewskiej, p. Doroty Sierzputowskiej, p. Barbary Sotowicz i p. Marioli Zychora wybrali się do Kazimierza Dolnego nad Wisłą.

 

     Po długiej podróży wycieczkowicze dotarli do celu. Przewodnik - sympatyczny pan Tadeusz - zaprosił wszystkich na spacer do jednego z najpiękniejszych wąwozów „Korzeniowy Dół”. 

 

więcej > 

do górydo góry