Sprawdź pocztęSprawdź pocztę    Napisz do nasNapisz do nas    Mapa serwisuMapa serwisu            
Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach

AktualnościO SzkoleDla nauczycieliDla rodzicówDla uczniówRada PedagogicznaPomoc pedagogicznaDokumentyGazetka szkolnaUroczystościWydarzeniaWycieczkiSportKonkursy_TurniejeGaleriaBibliotekaDZIENNIK UONET+Kontakt

Jesteś tu: Strona głównaAktualności

Zebraliśmy ...

2017-01-15 

Kliknij aby zobaczyć

 

więcej >Wolontariusz to brzmi dumnie

2017-01-15 

 Kliknij aby zobaczyć    Jeżeli chcesz coś z siebie dać innym, pomóc potrzebującym, odwdzięczyć się za okazaną pomoc nie oczekując nic w zamian lub potrzebujesz poczuć się potrzebnym, bo czujesz się samotny albo znasz osoby, które potrzebują pomocy, zaangażuj się w pracę wolontariusza.

 

Możliwości jest wiele, wystarczy się rozejrzeć.

 

     Niezależnie od tego, jakie zajęcie wybierzesz, swoim zaangażowaniem i postawą będziesz promował ideę wzajemnej międzyludzkiej pomocy i działania nie dla zysku, ale dla własnej wewnętrznej satysfakcji.

 

Kliknij aby zobaczyć

„Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej dla seniora” – takie hasło przyświecało tegorocznej akcji WOŚP, która zagrała również w Zespole Szkół nr 2 w Starych Pieścirogach. Koordynatorem działań była pani Małgorzata Łuczyńska, a wspierało ją dzielnie dziesięcioro wolontariuszy z pomocą opiekunów pani Anety Kopańskiej i pani Joanny Maluchnik. Uczniowie gimnazjum poświęcili swój czas, energię i mimo zimowego chłodu od 7.30 do 14.00 oznakowani identyfikatorami zbierali do specjalnie przygotowanych skarbonek od chętnych osób fundusze wspierające ogólnopolską akcję. Było to niewątpliwie niezapomniane przeżycie dla młodych ludzi, którzy uczą się w ten sposób wrażliwości i potrzeby pomocy innym.

 

Wolontariuszami byli (w kolejności alfabetycznej)

 

Felczak Patrycja

Kiliś Kajetan

Lisicki Maciej

Łyczkowski Mikołaj

Marszałek Paulina

Obidzińska Natalia

Pawlak Alicja

Piecychna Aleksandra

Rudzińska Sara

Wieczorek Karolina

 

 

Za wsparcie akcji WOŚP oraz życzliwość

serdecznie D Z I Ę K U J E M Y :)

 25 FINAŁ WOŚP

2017-01-11 

Kliknij aby zobaczyćPodziękowania

2017-01-07 

Kliknij aby zobaczyć

 Świąteczny czas w zerówce

2016-12-30 

 

            Grudzień to piękny czas w naszej szkole. Dzieci wraz z nauczycielami i rodzicami przygotowują się do Świąt Bożego Narodzenia. To czas, kiedy robimy świąteczne ozdoby, wypieki oraz śpiewamy piosenki o tematyce świątecznej. W zerówce zapanował świąteczny nastrój, a jego magia wywołała na twarzach dzieci radość i wielkie oczekiwanie. 

 

więcej > 

do górydo góry