Sprawdź pocztęSprawdź pocztę    Napisz do nasNapisz do nas    Mapa serwisuMapa serwisu            
Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach

AktualnościO SzkoleDla nauczycieliDla rodzicówDla uczniówRada PedagogicznaPomoc pedagogicznaDokumentyGazetka szkolnaUroczystościWydarzeniaWycieczkiSportKonkursy_TurniejeGaleriaBibliotekaKontakt

Jesteś tu: Strona głównaAktualności

" M jak Miłosierdzie"

2016-09-20 
   Kliknij aby zobaczyć 
     
    W sobotę dnia 17 września grupa (45 osób) z naszej szkoły uczestniczyła w 34. Pielgrzymce Dzieci i Młodzieży do Przasnysza i Rostkowa.
   
 
Tematem wędrowania i homilii Księdza Biskupa Romana Marcinkowskiego była postawa miłosierdzia w środowiskach, w których żyjemy.
     W pielgrzymowaniu do Sanktuarium Świętego Stanisława Kostki uczniom towarzyszyli ksiądz Michał Gołębiewski, pani Barbara Markowicz i katechetka Mariola Ewa Zychora.
 


NAKRĘCENI NA FILM

2016-09-15      W dniu 9 września 2016 roku gimnazjaliści z klasy III a z p. Bożeną Majewską uczestniczyli w warsztatach scenariuszowych w kinie Niwa w Nasielsku. Zajęcia odbywały się w ramach projektu "Mam patent na kulturę" autorstwa Stowarzyszenia SKAFANDER i NOK.

 

 

więcej >Ogólnopolski Program Zwalczania Grypy

2016-09-14 

     

          Ogólnopolski Program Zwalczania Grypy dbając o rozpowszechnienie wiedzy z zakresu profilaktyki grypy, przygotował małe wyzwanie logiczno - intelektualne aplikację mobilną - grę o nazwie FluMania.

 

W ramach kampanii organizowany jest również konkurs Flumaniak 2016 skierowany do szkół podstawowych i  placówek medycznych. 

 

Kliknij aby zobaczyć

 

 


FLU list
FLU ulotka


Wykazy podręczników na rok szkolny 2016_2017

Kliknij aby zobaczyć

 

Na stronie zamieszczamy

 

wykazy podręczników

 

na rok szkolny 2016/2017.

 

 

 

Zobacz więcej klikając na obrazek lub wejdź do zakładki PODRĘCZNIKI. 

do górydo góry