Sprawdź pocztęSprawdź pocztę    Napisz do nasNapisz do nas    Mapa serwisuMapa serwisu            
Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach

AktualnościO SzkoleDla nauczycieliDla rodzicówDla uczniówRada PedagogicznaPomoc pedagogicznaDokumentyGazetka szkolnaUroczystościWydarzeniaWycieczkiSportKonkursy_TurniejeGaleriaŚwietlicaBibliotekaDZIENNIK UONET+Kontakt

Jesteś tu: Strona głównaAktualności

III Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania

2018-05-24 

    23 maja 2018 r. w Nowodworskim Ośrodku Kultury w Nowym Dworze Mazowieckim odbył się III Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania.

Naszą szkołą reprezentowało troje uczniów z klasy VI b.

 

więcej >Uwaga konkurs :)

2018-05-16 

Kliknij aby zobaczyć


PLAKAT_KONKURS

Uczestniczyliśmy w konkursie "Policjanci są wśród nas"

2018-05-18 

     Dnia 16 maja 2018 roku uczniowie szkoły podstawowej w składzie: Maria Brzezińska, Jakub Siwek i Julia Pawlak brali udział w konkursie "Policjanci są wśród nas". Konkurs składał się z dwóch części: teoretycznej oraz toru przeszkód. W konkursie brało udział 6 szkół.

więcej >
 III miejsce naszych gimnazjalistów w Ogólnopolskim Turnieju w Ruchu Drogowym

2018-05-17 

     Dnia 15 maja 2018 roku uczniowie klasy trzeciej gimnazjum w składzie: Karolina Wieczorek, Kamil Kasiński i Karol Zych reprezentowali powiat nowodworski w eliminacjach rejonowych Ogólnopolskiego Turnieju w Ruchu Drogowym.

 

więcej >Uroki stolicy

2018-05-15 

     9 maja uczniowie z klasy 0a i I uczestniczyli w wycieczce do Warszawy, podczas której spacerowali uliczkami urokliwej Starówki podziwiając jej piękno i poznając historyczne zabytki naszej stolicy. Wjechali też na 30-te piętro Pałacu Kultury i Nauki skąd z zachwytem oglądali  panoramę miasta.

 

więcej > 

do górydo góry