Sprawdź pocztęSprawdź pocztę    Napisz do nasNapisz do nas    Mapa serwisuMapa serwisu            
Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach

AktualnościO SzkoleDla nauczycieliDla rodzicówDla uczniówRada PedagogicznaPomoc pedagogicznaDokumentyGazetka szkolnaUroczystościWydarzeniaWycieczkiSportKonkursy_TurniejeGaleriaŚwietlicaBibliotekaDZIENNIK UONET+Kontakt

Jesteś tu: Strona głównaAktualności

AKTYWNY NASTOLATEK

2018-02-16 

     Na początku lutego, Sara Rudzińska wraz z opiekunami, w ramach przygotowań do kolejnego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia zorganizowała szkolny konkurs plastyczny „Aktywny nastolatek” pod hasłem „Sport- Lubię to!”.

 

więcej >SPOTKANIE Z ABSOLWENTEM

2018-02-14 

     W ramach szkolnej przyjaźni oraz współpracy z absolwentami naszej szkoły Sara Rudzińska zorganizowała spotkanie uczniów gimnazjum i szkoły podstawowej z byłym uczniem naszej placówki Danielem Chorosiem, a obecnie piłkarzem klubu sportowego Polonia Warszawa, gdzie gra na pozycji obrońcy. 

 

więcej >Święto Babci i Dziadka w kl. 0a

2018-02-07 

     W tym roku ta niecodzienna uroczystość odbyła się 7 lutego 2018r. Zaproszeni goście, licznie przybyli w szkolne mury naszej szkoły, gdzie wypatrywały ich podekscytowane i roziskrzone oczy wnucząt. Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności: recytatorskie, wokalne i taneczne. 

 

więcej >LEKKI TORNISTER

2018-02-06 

     6 lutego w ramach promocji zdrowego stylu życia w  klasie pierwszej odbyła się akcja pod hasłem „Lekki tornister”. Sara Rudzińska dokonała pomiaru ciężkości tornistrów pierwszoklasistów. Uświadomiła uczniów, że noszenie zbyt dużych ciężarów przez dzieci może spowodować nie tylko wady postawy, ale i nieprawidłowy rozwój innych organów. U młodych osób konstrukcja kręgosłupa jest bardzo delikatna i łatwo ulega zmianom, zwłaszcza, gdy regularnie noszą zbyt duży ciężar.

 

wiecej >Uczniowie klas piątych na przedstawieniu "Chłopcy z placu Broni"

2018-02-05 

 

     30 stycznia 2018 roku uczniowie klas piątych pod opieką pań: Bożeny Majewskiej, Doroty Sierzputowskiej i Agnieszki Tylewski wybrali się Miejskiego Ośrodka Kultury w Legionowie na spektakl pt. Chłopcy z placu Broni, przygotowany przez Teatr Współczesny w Krakowie.

 

więcej > 

do górydo góry