Sprawdź pocztęSprawdź pocztę    Napisz do nasNapisz do nas    Mapa serwisuMapa serwisu            
Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach

AktualnościO SzkoleDla nauczycieliDla rodzicówDla uczniówRada PedagogicznaPomoc pedagogicznaDokumentyGazetka szkolnaUroczystościWydarzeniaWycieczkiSportKonkursy_TurniejeGaleriaŚwietlicaBibliotekaDZIENNIK UONET+Kontakt

Jesteś tu: Strona głównaAktualności

Uczniowie klas piątych na przedstawieniu "Chłopcy z placu Broni"

2018-02-05 

 

     30 stycznia 2018 roku uczniowie klas piątych pod opieką pań: Bożeny Majewskiej, Doroty Sierzputowskiej i Agnieszki Tylewski wybrali się Miejskiego Ośrodka Kultury w Legionowie na spektakl pt. Chłopcy z placu Broni, przygotowany przez Teatr Współczesny w Krakowie.

 

więcej >"Aktywny nastolatek"

2018-01-28 

 

Sara Rudzińska z kl. III gimnazjum

wraz z opiekunem SK PCK i nauczycielem biologii

 

OGŁASZA

 

Szkolny konkurs plastyczny „Aktywny nastolatek”

Kliknij aby zobaczyć

pod hasłem „Sport- Lubię to!”

 

 

więcej


26 FINAŁ WOŚP

2018-01-14 

Kliknij aby zobaczyć

 

Kliknij aby zobaczyć

 Nasza reprezentantka w etapie wojewódzkim !!!

2017-12-22 

Sara Rudzińska  najlepsza w rejonowym etapie XXVI Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK.

Polski Czerwony Krzyż corocznie organizuje Olimpiadę Promocji Zdrowego Stylu Życia. Jest to konkurs ogólnopolski. Uczestnicy Olimpiady muszą wykazać się wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, ekologii oraz znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy.

Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK jest wieloetapowa. Obejmuje szczeble: szkolny, rejonowy, wojewódzki (inaczej okręgowy) i krajowy.

     Sara zajęła I miejsce w rejonowym etapie Olimpiady w Nowym Dworze Mazowieckim. Kolejny etap odbędzie się 15 marca 2018 roku w Warszawie.

 

Życzymy powodzenia !!!Wigilia w kl. 0 a

2017-12-22 

     Grudzień to miesiąc, na który wszyscy czekamy - pełen ciepła, radości a przede wszystkim jest czasem oczekiwania. 21 grudnia od rana panowała świąteczna atmosfera. Dzieląc się opłatkiem składaliśmy sobie życzenia. Oczywiście przybył do nas ważny Gość. Wszystkie dzieci czekały na wizytę Mikołaja. Przywitaliśmy go bardzo serdecznie, prezentując wiersze i pastorałki. Podczas spotkania nie mogło zabraknąć wspólnej zabawy i pląsów. Były też prezenty i dużo radości z tego powodu. Potem śpiewaliśmy kolędy i raczyliśmy się łakociami przygotowanymi dla nas przez Rodziców. Oby ten pierwszy rok w szkole był dla nas stale tak pełny radości.

 

            Drodzy Rodzice serdecznie Wam dziękujemy za pomoc
w przygotowaniu tego wyjątkowego spotkania.

 

foto galeria > 

do górydo góry