Sprawdź pocztęSprawdź pocztę    Napisz do nasNapisz do nas    Mapa serwisuMapa serwisu            
Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach

AktualnościO SzkoleDla nauczycieliDla rodzicówDla uczniówRada PedagogicznaPomoc pedagogicznaDokumentyUroczystościWydarzeniaWycieczkiSportKonkursy_TurniejeGaleriaŚwietlicaBibliotekaDZIENNIK UONET+Kontakt

Jesteś tu: Strona głównaAktualności

"Świat oczami młodych" - wyniki konkursu

2017-12-07 

     

     W czerwcu 2017r. uczniowie  gimnazjum i szkoły podstawowej pod opieką p. Zofii Truszkowskiej i p. Hanny Golnik przystąpili do ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Świat oczami młodych” pod hasłem „Czas na zdrowie”. Do udziału w konkursie zostały zgłoszone 3 najlepsze projekty znaczków pocztowych  z gimnazjum i 3 ze szkoły podstawowej.

   W listopadzie uczestnicy konkursu i opiekunowie otrzymali dyplomy.

 

więcej >Ciekawe przeżycie artystyczne !

2017-12-03 

 

  29 listopada 2017 roku uczniowie klasy VII szkoły podstawowej i II gimnazjum obejrzeli w Teatrze Studio Buffo musical "Romeo i Julia" w reżyserii Janusza Józefowicza.

  

 

 

więcej


Wyróżnienie w diecezjalnym konkursie plastycznym

2017-11-28 

     „Idźcie i głoście z Maryją” – 100 lecie objawień w Fatimie (październik 2017) – to hasło konkursu plastycznego dla uczniów klas IV – V SP organizowanego przez Akcję Katolicką Diecezji Płockiej, do którego przystąpiła uczennica naszej szkoły.  Honorowy patronat nad konkursem objął J.E. Biskup Płocki Piotr Libera.

Wyróżnienie w konkursie (etap diecezjalny) otrzymała Sandra Smosarska uczennica klasy V b.
Nad przebiegiem w naszej szkole czuwała pani katechetka Mariola Ewa Zychora.

 

foto >


DYPLOM

Młodzi autorzy o przyszłości

2017-11-26 

 

    Rozwijamy  swoje  talenty  pisarskie!

 

     W ramach zachęcania uczniów do rozwijania talentów pisarskich polonistki  /p.D.Sierzputowska i p.B.Majewska/ zaproponowały uczniom klasy Va,VIa,VIb i VII szkoły podstawowej udział w konkursie MŁODZI AUTORZY O PRZYSZŁOŚCI organizowanym przez wydawnictwo "Fida", pod honorowym patronatem marszałka województwa mazowieckiego. 

 

 

więcej


Spotkanie z panią policjantką

2017-11-25 

     

     W dniach 23 listopada i 24 listopada 2018 odbyły się spotkania z policjantką Panią Sylwią Ochmańską dotyczące bezpiecznych zachowań w klasach I – IV. Omówiona problematyka obejmowała bezpieczeństwo w ruchu drogowym, bezpieczeństwo w kontaktach ze zwierzętami oraz zwrócenie uwagi na niebezpieczeństwo używania fajerwerków.

Dzieci z zainteresowaniem słuchały także informacji o pracy policji. Na koniec spotkania otrzymały drobne upominki w postaci planów lekcyjnych.


Organizatorami spotkania były p. Anna Bandurska
oraz p. Małgorzata Łuczyńska

 

obejrzyj zdjęcia w galerii >

  

do górydo góry