Sprawdź pocztęSprawdź pocztę    Napisz do nasNapisz do nas    Mapa serwisuMapa serwisu            
Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach

AktualnościO SzkoleDla nauczycieliDla rodzicówDla uczniówRada PedagogicznaPomoc pedagogicznaDokumentyUroczystościWydarzeniaWycieczkiSportKonkursy_TurniejeGaleriaŚwietlicaBibliotekaDZIENNIK UONET+Kontakt

Jesteś tu: Strona głównaAktualności

Sportowe sukcesy

2017-11-21 

     Dnia 21 listopada reprezentacja dziewcząt klas szóstych wzięła udział w zawodach powiatowych w mini koszykówkę. Zawody odbywały się w Nowym Dworze Mazowieckim. Dziewczęta po ciężkiej rywalizacji z zespołami innych szkół z powiatu wywalczyły wysokie II miejsce. Uczennice przygotowywały się podczas zajęć pozalekcyjnych w ramach SKS pod okiem pani Katarzyny Kowalczyk i pana Radosława Skrzyneckiego.

Skład zespołu:
 

Julia Pawlak     
Natalia Bombała     
Lena Sadłowska
Nina Skrzynecka     
Maria Wyszyńska     
Natalia Skrzynecka

Aleksandra Strzelczak     
Kinga Sitek     
Eliza Łyczkowska   
Oliwia Kordowska
Daria Morawska

 

 

Życzymy im dalszych sukcesów w sporcie.


DYPLOM

Z wizytą na Zamku Królewskim

2017-11-20 

     Wychowawczynie klas VI/p.B.Markowicz i p.J.Maluchnik / zaproponowały swoim uczniom zwiedzenie jednego z najważniejszych gmachów historycznych w Polsce oraz obejrzenie spektaklu "Ania z Zielonego Wzgórza" w Teatrze Kamienica. Wycieczka do Warszawy odbyła się 15 listopada 2017 r. Młodzież poznawała polską historię, oglądając wnętrze barokowo-klasycystycznego zamku ukształtowane w największym stopniu za czasów króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. 

 

 

więcej


Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

2017-11-19 

     Kliknij aby zobaczyć

     W roku szkolnym 2017/2018 wzorem lat ubiegłych na terenie całego kraju organizowana jest XXVI edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia.

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia to konkurs dla tych, którzy wiedzą, jak zdrowo i aktywnie żyć. Uczestnicy Olimpiady muszą wykazać się wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, ekologii oraz znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy. W Olimpiadzie mogą uczestniczyć uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

 

 

więcej


Wznawiamy akcję Bookcrossing w szkole !

2018-11-18 

 

Od dnia 20 listopada 2017 roku 

 

WĘDRUJĄCE KSIĄŻKI

 

powrócą na szkolny korytarz.

 

Książkę możesz zabrać do domu.  Dbaj o nią!

 

Po przeczytaniu połóż wyznaczonym miejscu.

 

Bądź uczciwy! Nie zostawiaj książki na swojej półce. Święto Niepodległości

2017-11-12 

     Jak co roku 11 listopada obchodziliśmy w naszym kraju Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły z  klas V i VII pod kierunkiem  p. Beaty Rączki i p. Ewy Ścisłowskiej przygotowali i wystawili przedstawienie.

 

 

więcej


 

do górydo góry