Sprawdź pocztęSprawdź pocztę    Napisz do nasNapisz do nas    Mapa serwisuMapa serwisu            
Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach

AktualnościO SzkoleDla nauczycieliDla rodzicówDla uczniówRada PedagogicznaPomoc pedagogicznaDokumentyGazetka szkolnaUroczystościWydarzeniaWycieczkiSportKonkursy_TurniejeGaleriaBibliotekaDZIENNIK UONET+Kontakt

Jesteś tu: Strona głównaAktualności

Było miło ...

2016-09-23 

   

    Kliknij aby zobaczyć 

 

     20 września 2016r. nasi najmłodsi uczniowie spędzili miło czas w Modlinie i Pomiechówku.

 

 

 

więcej >SPRZĄTANIE ŚWIATA - POLSKA 2016 - 16-18 WRZEŚNIA

2016-09-22 

 

   Jak każdego roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w 23 edycji akcji SPRZĄTANIE ŚWIATA - POLSKA POD HASŁEM „Podaj dalej... drugie życie odpadów".

 

 

    Nasz udział polegał na porządkowaniu okolicy szkoły.  Aby rozpropagować akcję uczniowie wykonali prace plastyczne, które zostały rozwieszone na szkolnym korytarzu.

 

więcej >Doradztwo zawodowe dla gimnazjalistów

2016-09-21 

W związku z realizacją przez Gminę Nasielsk  projektu pn. "Pakiet Startowy - poradnictwo konstruowania ścieżki zawodowej i kariery nasielskich Gimnazjalistów", informujemy, że w roku szkolnym 2016/2017 uczniowie gimnazjum będą mieli możliwość wzięcia udziału w spotkaniach z pedagogiem, psychologiem oraz doradcą  zawodowym w ramach ww. projektu.

 

Udział w zajęciach jest bezpłatny!

 

 

Forma realizacji zajęć to warsztaty grupowe oraz konsultacje indywidualne w godzinach dostosowanych do potrzeb uczniów i tygodniowego planu lekcji bez konieczności pozostawania długo po lekcjach.

 

Głównym celem zajęć będzie podniesienie u uczniów kompetencji kluczowych, właściwych postaw i umiejętności niezbędnych na rynku pracy oraz przygotowanie gimnazjalistów do trafnego wyboru dalszego kształcenia ponadgimnazjalnego i określenia własnej drogi zawodowej.

 

 

 " M jak Miłosierdzie"

2016-09-20 
   Kliknij aby zobaczyć 
     
    W sobotę dnia 17 września grupa (45 osób) z naszej szkoły uczestniczyła w 34. Pielgrzymce Dzieci i Młodzieży do Przasnysza i Rostkowa.
   
 
Tematem wędrowania i homilii Księdza Biskupa Romana Marcinkowskiego była postawa miłosierdzia w środowiskach, w których żyjemy.
     W pielgrzymowaniu do Sanktuarium Świętego Stanisława Kostki uczniom towarzyszyli ksiądz Michał Gołębiewski, pani Barbara Markowicz i katechetka Mariola Ewa Zychora.
 


NAKRĘCENI NA FILM

2016-09-15      W dniu 9 września 2016 roku gimnazjaliści z klasy III a z p. Bożeną Majewską uczestniczyli w warsztatach scenariuszowych w kinie Niwa w Nasielsku. Zajęcia odbywały się w ramach projektu "Mam patent na kulturę" autorstwa Stowarzyszenia SKAFANDER i NOK.

 

 

więcej > 

do górydo góry