Sprawdź pocztęSprawdź pocztę    Napisz do nasNapisz do nas    Mapa serwisuMapa serwisu            
Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach

AktualnościO SzkoleDla nauczycieliDla rodzicówDla uczniówRada PedagogicznaPomoc pedagogicznaDokumentyGazetka szkolnaUroczystościWydarzeniaWycieczkiSportKonkursy_TurniejeGaleriaBibliotekaDZIENNIK UONET+Kontakt

Jesteś tu: Strona głównaAktualności

ŚWIĘTO W ZESPOLE SZKÓŁ NR 2 W STARYCH PIEŚCIROGACH

2016-05-10 

Od początków szkolnictwa w Starych Pieścirogach mija 95 lat. Przed 20 laty Szkoła Podstawowa otrzymała imię księcia Józefa Poniatowskiego.

 

Z okazji tego jubileuszu placówka przebrała odświętny wygląd. Przygotowano okolicznościowe gazetki, foldery, wystawę książek poświęconą patronowi szkoły, wykaz osiągnięć uczniów w ostatnim dwudziestoleciu.

 

więcej >II miejsce w powiecie :)

2016-04-27 

 

 Kliknij aby zobaczyć    

     22 kwietnia odbyły się powiatowe zawody w tenisa stołowego w Nowym Dworze Mazowieckim. Szkołę podstawową w Starych Pieścirogach reprezentowały uczennice: Julia Choroś, Angelika Stępnowska i Karolina Bryśkiewicz, które zakwalifikowały się po zwycięstwie na szczeblu gminnym. Zawodniczki po zaciętej walce zdobyły II miejsce w powiecie!!!

 

 

Serdeczne gratulacje

i życzenia dalszych sukcesów w sporcie.Gościliśmy w Budach ...

2016-04-26 

     Dnia 14 kwietnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obchodach Dnia Patrona w Szkole Podstawowej im. Pierre’a de Coubertina w Budach Siennickich. W czasie uroczystości odbywały się konkursy: recytatorski, teoretyczny dotyczący olimpizmu oraz konkurs na najlepiej przygotowaną prezentacje multimedialną nt. igrzysk starożytnych . 

 

 więcej >2016-04-25 

 

INFORMACJE DLA GIMNAZJALISTÓW

 

DOTYCZĄCE REKRUTACJI

 

DO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

 

 

 

https://warszawa.edu.com.pl/kandydat/app/apply/index.html

 

 


HARMONOGRAM DZIAŁAŃ GIMNAZJALISTY
INSTRUKCJA

STOP pożarom traw

2016-04-12 

 

 

    Włączając się w akcję edukacyjną pod nazwą "STOP pożarom traw", która ma na celu zmniejszenie liczby pożarów traw oraz podniesienie świadomości osób w zakresie zagrożeń związanych z wiosennym podpalaniem traw i nieużytków rolnych zamieszczamy materiały przesłane przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim.

 

 

Kliknij aby zobaczyć

 

 

 

Więcej materiałów na stronie 

https://www.straz.pl/badz-bezpieczny/pozary-traw

 

 

Tylko w 2015 roku na terenie powiatu nowodworskiego

odnotowano blisko 400 pożarów traw !!


PLAKAT

 

do górydo góry