Sprawdź pocztęSprawdź pocztę    Napisz do nasNapisz do nas    Mapa serwisuMapa serwisu            
Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach

AktualnościO SzkoleDla nauczycieliDla rodzicówDla uczniówRada PedagogicznaPomoc pedagogicznaDokumentyGazetka szkolnaUroczystościWydarzeniaWycieczkiSportKonkursy_TurniejeGaleriaBibliotekaKontakt

Jesteś tu: Strona głównaAktualności

Kręci mnie bezpieczeństwo :)

2018-12-05 

   

 „Kręci mnie bezpieczeństwo... przez cały rok szkolny” pod takim hasłem, w ramach współpracy naszej szkoły z przedstawicielami policji w kwestii bezpieczeństwa w ruchu drogowym pieszych i kierowców, 4 grudnia odbyło się spotkanie dzieci z kl.0-III z funkcjonariuszami nasielskiej i nowodworskiej policji. Udzielili oni instruktażu w jaki sposób należy przestrzegać przepisów na drodze.

 

więcej


CZAPKA MIKOŁAJA ZWALNIA OD PYTANIA :)

2018-12-04 

    6 grudnia 2018 roku wielu uczniów odpowiedziało pozytywnie na propozycję samorządu uczniowskiego. Korytarze i klasy wypełniły się radosnymi mikołajami.

Odwiedził nas zarząd rady rodziców. Pani Katarzyna i p.Wioletta przeprowadzały konkursy i obdarowywały czekoladową podobizną dzisiejszego solenizanta. Dziękujemy i składamy serdeczne życzenia wszystkim Mikołajom.

 

fotki >XX VII Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia jak co roku z naszym udziałem

2018-12-03 

   

   W roku szkolnym 2018/2019 wzorem lat ubiegłych na terenie całego kraju organizowana jest XXVII edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia.

 

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia to konkurs dla tych, którzy wiedzą, jak zdrowo i aktywnie żyć. Uczestnicy Olimpiady muszą wykazać się wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, ekologii oraz znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy. 

 

więcej >Jesienne poranki w klasie 0 b

2018-12-03 

 

„Ten jest najszczęśliwszy z ludzi, któremu nikt zapału do książek nie ostudzi”

J. Kasprowicz

 

   Głośne czytanie to łatwy, tani, przyjazny dziecku i skuteczny sposób mądrego wychowywania dzieci i budowania ich zasobów wewnętrznych.

 

   Doceniając ogromny wpływ literatury i głośnego czytania na wszechstronny rozwój dziecka, zorganizowałam w naszej grupie akcję „Jesienne spotkania z książką”.

   I tak w jesienne poranki pojawili się zainteresowani Rodzice, aby czytać, rozmawiać z dziećmi, odpowiadać na ich pytania.

 

więcej >ZAWIERZAMY SIĘ JASNOGÓRSKIEJ PANI

2018-12-02 

     

     29 listopada 2018 roku klasy kończące naukę w naszej szkole /kl.VIII i kl.III gim./ pielgrzymowały do Częstochowy, by dziękować za lata dotychczasowej nauki, zawierzać zbliżające się egzaminy oraz pierwsze ważne życiowe decyzje.

Nie zabrakło pamięci o rodzicach i nauczycielach.

 

więcej > 

do górydo góry