Sprawdź pocztęSprawdź pocztę    Napisz do nasNapisz do nas    Mapa serwisuMapa serwisu            
Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach

AktualnościO SzkoleDla nauczycieliDla rodzicówDla uczniówRada PedagogicznaPomoc pedagogicznaDokumentyGazetka szkolnaUroczystościWydarzeniaWycieczkiSportKonkursy_TurniejeGaleriaBibliotekaDZIENNIK UONET+Kontakt

Jesteś tu: Strona głównaAktualności

DZIEŃ CISZY

2016-02-17 

  

Kliknij aby zobaczyć

Nasza uczennica Ala Pawlak uczestniczka  XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia była  inicjatorem DNIA CISZY w naszej skole ...

 

 

czytaj dalej >

          2016-01-19 

O G Ł O S Z E N I E 

 

 

Kliknij aby zobaczyć

 

     INFORMUJEMY, ŻE OD DNIA 21 STYCZNIA 2016 R. 

W CZWARTKI O GODZINIE 1530 - 1645 ROZPOCZYNAJĄ SIĘ ZAJĘCIA POZASZKOLNE – TRENINGI TAEKWON-DO DLA WSZYSTKICH UCZNIÓW SZKOŁY, KTÓRYCH RODZICE  WYRAZILI ZGODĘ NA TE ZAJĘCIA

(ODPŁATNOŚĆ 10 ZŁ /TYDZIEŃ).

 

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ TYCH NIEZDECYDOWANYCH – LISTY NIE SĄ ZAMKNIĘTE. PROSIMY O ZABRANIE WYGODNEGO STROJU SPORTOWEGO.

 

 

TRENINGI PROWADZIŁ BĘDZIE PAN JAKUB SKURA (1.DAN) - INSTRUKTOR POLSKIEJ FEDERACJI TAEKWON-DO, KTÓRY UDZIELI WSZELKICH DODATKOWYCH INFORMACJI.

 W tematyce zdrowotnej ...

2016-01-05 

Kliknij aby zobaczyć

 

Jak każdego roku szkoła przystąpiła do kolejnej już, XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia. 26 listopada uczennice (Wierzbicka A., Krysińska K., Zalewska W., Rutkowska M., Pawlak A.)  przystąpiły do pisania testu w ramach etapu szkolnego.

 

 

czytaj więcej >Co wiemy o AIDS ?

2015-12-15 

    Kliknij aby zobaczyć 

 

 

Z inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia 1 grudnia jest Światowym Dniem Walki z AIDS.  Znakiem solidarności z zakażonymi HIV i chorymi na AIDS jest czerwona wstążeczka.

 

Przy tej okazji, nasi uczniowie zaprezentowali swoje wiadomości

z tego zakresu.

 

czytaj więcej >2015-12-10 

 

O G Ł O S Z E N I E

 

 

 

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie

 


     Chcielibyśmy w naszej szkole zorganizować zajęcia pozalekcyjne z zakresu zajęć sportowo-rekreacyjnych w oparciu o treningi taekwon-do. 


     Wynikiem podjętych do tej pory starań możliwe jest prowadzenie zajęć, na które kilkoro dzieci uczęszcza do Nasielska. Pojawiła się szansa na prowadzenie treningów dla naszych uczniów, a być może również dla ich rodziców, w naszej sali gimnastycznej raz w tygodniu w czwartki w godz. 15.30-16.45. Opłata za zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanego trenera-instruktora Jakuba Skurę prowadzącego zajęcia również w Nasielsku ma się kształtować na poziomie 40zł/miesiąc.

 

 
     Wszystkich zainteresowanych proszę o zgłaszanie chęci uczestnictwa

w zajęciach do wychowawców klas do dnia 15.12.2015r. 

  

do górydo góry