Sprawdź pocztęSprawdź pocztę    Napisz do nasNapisz do nas    Mapa serwisuMapa serwisu            
Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach

AktualnościO SzkoleDla nauczycieliDla rodzicówDla uczniówRada PedagogicznaPomoc pedagogicznaDokumentyGazetka szkolnaUroczystościWydarzeniaWycieczkiSportKonkursy_TurniejeGaleriaŚwietlicaBibliotekaDZIENNIK UONET+Kontakt

Jesteś tu: Strona głównaAktualności

Świąteczny czas w zerówce

2016-12-30 

 

            Grudzień to piękny czas w naszej szkole. Dzieci wraz z nauczycielami i rodzicami przygotowują się do Świąt Bożego Narodzenia. To czas, kiedy robimy świąteczne ozdoby, wypieki oraz śpiewamy piosenki o tematyce świątecznej. W zerówce zapanował świąteczny nastrój, a jego magia wywołała na twarzach dzieci radość i wielkie oczekiwanie. 

 

więcej >Magia świąt ***

2016-12-30 

 

Magia świąt Bożego Narodzenia 

towarzyszyła  uczniom  kl. IIc, IIIa oraz VI

podczas niesamowitej wycieczki  w dniu 21 grudnia 2016 r. 

 

więcej >Gala Wolontariatu 2016

2016-12-23 

     W dniu 20.12.2016 chór szkolony ,,Lira'' miał zaszczyt wystąpić na ,,Gali Wolontariatu 2016'' zorganizowanej przez Fundację ,,Bądźmy Razem'' oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nasielsku. Chór ubogacił uroczystość kolędami i pastorałkami, a swoim śpiewem podbił serca zgromadzonej w sali kina ,,Niwa'' publiczności. Za występ prezes Fundacji p. Teresa Skrzynecka serdecznie podziękowała wręczając występującym worek smakołyków. 

 

foto >Jasełka "Jeden - zero dla Nieba"

2016-12-22 

 

 

 

Boże Narodzenie to czas,

kiedy wszyscy stają się dla siebie

bardziej życzliwi, milsi

i zapominają o wszelkich sporach i waśniach.

 

 

 

W poniedziałek, 19 grudnia 2016 roku z Bożonarodzeniowym przesłaniem,

wystąpili uczniowie klasy VI oraz trzy uczennice klasy III gimnazjum, prezentując nietypowe Jasełka.

 

więcej >MAŁY MISTRZ w klasie pierwszej

2016-12-16 

     W roku szkolnym 2016/17 nasza szkoła przystąpiła do programu „ Mały Mistrz”. Program ten ma na celu zachęcanie uczniów do podejmowania różnych form aktywności fizycznej, rozwijanie sprawności fizycznej ze szczególnym uwzględnieniem uzdolnień koordynacyjnych (orientacja przestrzenna, różnicowanie ruchów i rytmizowanie), mających istotne znaczenie w rozwoju i funkcjonowaniu małej motoryki dziecka, monitorowaniu stanu zdrowia, rozwoju fizycznego i sprawności fizycznej uczniów klas I-III szkoły podstawowej. W tym roku w zajęciach bierze udział I klasa, zajęcia prowadzi Katarzyna Kowalczyk.

 

 

więcej > 

do górydo góry