Sprawdź pocztęSprawdź pocztę    Napisz do nasNapisz do nas    Mapa serwisuMapa serwisu            
Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach

AktualnościO SzkoleDla nauczycieliDla rodzicówDla uczniówRada PedagogicznaPomoc pedagogicznaDokumentyGazetka szkolnaUroczystościWydarzeniaWycieczkiSportKonkursy_TurniejeGaleriaBibliotekaDZIENNIK UONET+Kontakt

Jesteś tu: Strona głównaAktualności

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

2014-12-07 

 

     3 grudnia 2014 roku  w Warszawie odbył się II etap (rejonowy) konkursu przedmiotowego z języka polskiego organizowany przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty. 

Nasza uczennica Natalia Anna Łyczkowska z klasy III gimnazjum zakwalifikowała się do III wojewódzkiego etapu, który odbędzie się 25 lutego 2015 roku.

Kliknij aby zobaczyć

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia !!!AIDS - wiem, rozumiem.

2014-12-01 

     

 

     Z inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia 1 grudnia jest ogłoszony Światowym Dniem Walki z AIDS. W tym roku dzień zjednoczenia z chorymi obchodziliśmy w naszej szkole 27 listopada.

Kliknij aby zobaczyć

 

Wszystkim uczniom i nauczycielom została przypięta czerwona wstążeczka – znak solidarności z zakażonymi HIV i chorymi na AIDS. Wykonano gazetki tematyczne.

 

więcej >Najmłodsi w Łazienkach

2014-11-14 

 

    13 listopada dzieci z klasy 0a, 0b i Ia miały okazję uczestniczyć w warsztatach edukacyjnych zorganizowanych w  Muzeum Łazienki Królewskie, letniej rezydencji króla Stanisława Augusta.

 

 

Dzieci podziwiały to niezwykłe i magiczne miejsce pełne bogactwa architektonicznego. Wysłuchały ciekawych opowieści oraz wzięły udział w zajęciach plastycznych.

 

więcej >

 Gratulujemy :)

2014-11-08 

    Kliknij aby zobaczyć 

     W dniu 28 października odbył się konkurs przedmiotowy z języka polskiego organizowany przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty w Warszawie.

Swoją wiedzę i umiejętności sprawdzało sześcioro gimnazjalistów. Do etapu rejonowego zakwalifikowały się:

  • Alicja Pawlak – uczennica klasy I a gimnazjum (nauczyciel przygotowujący Bożena Majewska),
  • Anna Rogatko – uczennica klasy I a gimnazjum (nauczyciel przygotowujący Bożena Majewska),
  • Natalia Łyczkowska – uczennica klasy III gimnazjum (nauczyciel przygotowujący Dorota Sierzputowska),

 

Gratulujemy i życzymy powodzenia.KONKURS RECYTATORSKI - POLSKA POEZJA PATRIOTYCZNA

2014-11-07 

 

 

     Jak co roku, tuż przed Narodowym Świętem Niepodległości, 7 listopada 2014 r.  w Nasielskim Ośrodku Kultury odbył się finał gminny konkursu  recytatorskiego „POLSKA POEZJA PATRIOTYCZNA”.

 

Naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów: Natalia Łyczkowska, Aneta Śliwińska, Radosław Jechalik, Konrad Korycki- uczniowie klasy III, Paulina Komorowska - uczennica kl. II i Paulina Marszałek- uczennica klasy I b.

 

więcej > 

do górydo góry