Sprawdź pocztęSprawdź pocztę    Napisz do nasNapisz do nas    Mapa serwisuMapa serwisu            
Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach

AktualnościO SzkoleDla nauczycieliDla rodzicówDla uczniówRada PedagogicznaPomoc pedagogicznaDokumentyGazetka szkolnaUroczystościWydarzeniaWycieczkiSportKonkursy_TurniejeGaleriaBibliotekaDZIENNIK UONET+Kontakt

Jesteś tu: Strona głównaAktualności

Wiele sukcesów naszych lekkoatletów :)

2019-05-30 

     W dniu 13 maja w Nasielsku odbyły się powiatowe zawody lekkoatletyczne dla uczniów z roczników 2005-2003. Konkurencje biegowe odbyły się na Stadionie Miejskim zaś konkurencje techniczne przeprowadzono przy Szkole Podstawowej nr 2. Do rywalizacji przystąpiło 71 uczniów z czterech szkół powiatu nowodworskiego: Szkoły Podstawowej w Starych Pieścirogach, Gimnazjum w Pomiechówku, Szkoły Podstawowej w Pomiechówku oraz Gimnazjum przy Liceum Ogólnokształcącym w Nasielsku.

więcej >W mazowieckim grodzie i w muzeum mazowieckiej wsi.

2019-05-30 

   W dniach 9 i 23 maja 2019r. uczniowie klas, w których realizowana jest innowacja pedagogiczna pt. „Moda na Mazowsze” uczestniczyli w wycieczkach mających na celu zaznajomienie ich z dorobkiem historycznym i kulturowym tej części Polski.

 

9 maja odwiedzili Zamek Książąt Mazowieckich w Ciechanowie. Podczas spaceru, dzięki przewodnikowi, poznali historię zamku oraz władców, którzy w dawnych czasach zamieszkiwali i gościli w jego murach.

więcej >Wiosno, wiosno... Gdzie się schowałaś ?

2019-05-28 

   

 Długo czekamy na ciepłe, wiosenne dni.

Pojawiają się i znikają.

Przypominając Pani Wiośnie, że nadszedł jej czas zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z Obchodów Pierwszego Dnia Wiosny w naszej szkole.

  FOTO 1     Kliknij aby zobaczyć      FOTO 2

 BAWIMY SIĘ I ZWIEDZAMY

2019-05-25 

  

     Uczniowie klas IV ze swoimi wychowawcami majowy poniedziałek i wtorek (20-21 05.2019r.) spędzili w Bałtowie i Sandomierzu. W JURAPARKU obejrzeli 100 modeli dinozaurów. W SABATHÓWCE pod władzą wiedźmy poznali obrzędy sprzed lat. Znaleźli się w wielkiej pajęczynie. Na szczęście wszystkich udało się uratować !                               

więcej >Smaczne śniadanko w zeróweczce..., mniam...

2019-04-29 

   

     Wtorek - 29 kwietnia 2019r. - słoneczna pogoda i dzieci gromadka. W kl.0b od rana wszyscy się krzątają, tu stoły, tu miski, tarki, deski i noże. Każdy do pracy się bierze, a orkiestra w brzuszkach gra tra la la.

   Na razie w zerówkowej kuchni kroją szczypiorek, ścierają jajka, rozdrabniają twarożek. Zapach w klasie… Ach!

 

więcej > 

do górydo góry