Sprawdź pocztęSprawdź pocztę    Napisz do nasNapisz do nas    Mapa serwisuMapa serwisu            
Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach

AktualnościO SzkoleDla nauczycieliDla rodzicówDla uczniówRada PedagogicznaPomoc pedagogicznaDokumentyUroczystościWydarzeniaWycieczkiSportKonkursy_TurniejeGaleriaŚwietlicaBibliotekaDZIENNIK UONET+Kontakt

Jesteś tu: Strona głównaAktualności

W Dyniolandzie

2014-10-29 

   

    Rankiem, 28 października, klasy 0a, 0b i Ia wybrały się na wycieczkę do Dyniolandu. Na miejscu na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Dzieci rozpoczęły od zabaw: wyścigi w słomianym labiryncie i szukanie drogi w labiryncie z kukurydzy.

 

więcej >Chcemy się pochwalić ...

2014-10-26 

Kliknij aby zobaczyćDzień Papieski 2014

2014-10-14 

 

„Taki mały, taki duży może świętym być”

Kliknij aby zobaczyć

   

     

     12 października obchodziliśmy XIV Dzień Papieski pod hasłem „Jan Paweł II – Świętymi Bądźcie”. Kanonizacja Papieża Polaka była wyjątkowym wydarzeniem, dlatego właśnie w tym dniu – Dniu Papieskim – staraliśmy przypomnieć sobie, co mówił do nas Ojciec Święty, jakim był niezwykłym człowiekiem.

 

więcej >Szkoła Tańca i Dobrych Manier

2014-10-10 

Kliknij aby zobaczyć

     

     10 października 2014 r. naszych milusińskich odwiedzili przedstawiciele Ogólnopolskiej Szkółki Tańca i Dobrych Manier . Grupa taneczna w składzie Wioletta, Dyzio, Król Julian i Wesoły Kostek uczyła i bawiła naszych uczniów z klas 0-III SP.  Rytmy hip-hopu  czy  jive’a  zachęciły wszystkich  do tańca i wspólnej zabawy z gośćmi.


     Kliknij aby zobaczyć

Uczniowie na zakończnie otrzymali naklejki i deklaracje wstępne (dla rodziców) potwierdzajace chęć uczestniczenia w zajęciach tanecznych prowadzonych przez przedstawicieli powyższej szkoły.

Zainteresowani  udziałem w zajęciach zwracają deklaracje do wychowawców klas.

 

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej Ogólnopolskiej Szkoły Tańca.

 

Obejrzyj zdjęcia w galeriiŁazienki, Centrum Kopernik, teatr ... oj działo się

2014-10-07 

       Dnia 7 października 2014 roku. klasy VI i V wybrały się na pierwszą w nowym roku szkolnym wycieczkę klasową. Odwiedziły Teatr  Kamienica, Łazienki Królewskie i Centrum Nauki Kopernik.

 

więcej > 

do górydo góry