Sprawdź pocztęSprawdź pocztę    Napisz do nasNapisz do nas    Mapa serwisuMapa serwisu            
Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach

AktualnościO SzkoleDla nauczycieliDla rodzicówDla uczniówRada PedagogicznaPomoc pedagogicznaDokumentyGazetka szkolnaUroczystościWydarzeniaWycieczkiSportKonkursy_TurniejeGaleriaBibliotekaDZIENNIK UONET+Kontakt

Jesteś tu: Strona głównaAktualności

Dziękujemy ...

2019-06-01 

Kliknij aby zobaczyć     Kliknij aby zobaczyć    Kliknij aby zobaczyć     Kliknij aby zobaczyć     

Kliknij aby zobaczyć     Kliknij aby zobaczyć       

Kliknij aby zobaczyć     Kliknij aby zobaczyć 

Kliknij aby zobaczyć    Kliknij aby zobaczyćWiele sukcesów naszych lekkoatletów :)

2019-05-30 

     W dniu 13 maja w Nasielsku odbyły się powiatowe zawody lekkoatletyczne dla uczniów z roczników 2005-2003. Konkurencje biegowe odbyły się na Stadionie Miejskim zaś konkurencje techniczne przeprowadzono przy Szkole Podstawowej nr 2. Do rywalizacji przystąpiło 71 uczniów z czterech szkół powiatu nowodworskiego: Szkoły Podstawowej w Starych Pieścirogach, Gimnazjum w Pomiechówku, Szkoły Podstawowej w Pomiechówku oraz Gimnazjum przy Liceum Ogólnokształcącym w Nasielsku.

więcej >W mazowieckim grodzie i w muzeum mazowieckiej wsi.

2019-05-30 

   W dniach 9 i 23 maja 2019r. uczniowie klas, w których realizowana jest innowacja pedagogiczna pt. „Moda na Mazowsze” uczestniczyli w wycieczkach mających na celu zaznajomienie ich z dorobkiem historycznym i kulturowym tej części Polski.

 

9 maja odwiedzili Zamek Książąt Mazowieckich w Ciechanowie. Podczas spaceru, dzięki przewodnikowi, poznali historię zamku oraz władców, którzy w dawnych czasach zamieszkiwali i gościli w jego murach.

więcej >Wiosno, wiosno... Gdzie się schowałaś ?

2019-05-28 

   

 Długo czekamy na ciepłe, wiosenne dni.

Pojawiają się i znikają.

Przypominając Pani Wiośnie, że nadszedł jej czas zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z Obchodów Pierwszego Dnia Wiosny w naszej szkole.

  FOTO 1     Kliknij aby zobaczyć      FOTO 2

 BAWIMY SIĘ I ZWIEDZAMY

2019-05-25 

  

     Uczniowie klas IV ze swoimi wychowawcami majowy poniedziałek i wtorek (20-21 05.2019r.) spędzili w Bałtowie i Sandomierzu. W JURAPARKU obejrzeli 100 modeli dinozaurów. W SABATHÓWCE pod władzą wiedźmy poznali obrzędy sprzed lat. Znaleźli się w wielkiej pajęczynie. Na szczęście wszystkich udało się uratować !                               

więcej > 

do górydo góry