Sprawdź pocztęSprawdź pocztę    Napisz do nasNapisz do nas    Mapa serwisuMapa serwisu            
Szkoła Podstawowa
im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach

AktualnościO SzkoleDla nauczycieliDla rodzicówDla uczniówRada PedagogicznaPomoc pedagogicznaDokumentyGazetka szkolnaUroczystościWydarzeniaWycieczkiSportKonkursy_TurniejeGaleriaBibliotekaKontakt

Jesteś tu: Strona głównaKonkursy_Turnieje

Puchar Lolka z naszymi na podium :)

2018-10-19 

     17 października 2018r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Dębinkach został zorganizowany Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej „O puchar Lolka” dla chłopców i dziewcząt z rocznika 2009 i młodszych. W Turnieju brały udział drużyny z klasy II naszej szkoły. Z wielką radością przekazujmy informację, że chłopcy zdobyli III miejsce i przywieźli do szkoły brązowy puchar, zaś dziewczynki zajęły I miejsce zdobywając dla naszej szkoły złoty puchar.

 

Gratulujemy wszystkim zawodnikom !!!

 

fotki >



III Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania

2018-05-24 

   23 maja 2018 r. w Nowodworskim Ośrodku Kultury w Nowym Dworze Mazowieckim odbył się III Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania. 
Naszą szkołą reprezentowało troje uczniów z klasy VI b.

 

   Natalia Bombała zajęła II miejsce, zachwycając jury ekspresyjnym czytaniem fragmentu książki  A. Maleszki „Magiczne drzewo” – „Cień smoka”.

Wyróżnienie w konkursie zdobył również Dawid Bombała, prezentując fragment powieści K. Makuszyńskiego „Szatan z siódmej klasy”. Trzecią uczestniczką konkursu była Daria Morawska.

 

   Uczniowie przygotowywali się do występu pod kierunkiem p. Doroty Sierzputowskiej.

 

Gratulujemy ngrodzonym i zachęcamy wszystkich do czytania.

 

kilka fotek >



Uczestniczyliśmy w konkursie "Policjanci są wśród nas"

2018-05-18 

     Dnia 16 maja 2018 roku uczniowie szkoły podstawowej w składzie: Maria Brzezińska, Jakub Siwek i Julia Pawlak brali udział w konkursie "Policjanci są wśród nas". Konkurs składał się z dwóch części: teoretycznej oraz toru przeszkód. W konkursie brało udział 6 szkół.

 

Nasi zawodnicy zajęli czwarte miejsce. Konkurs zakończył się słodkim poczęstunkiem oraz wręczeniem nagród i dyplomów. 

 

 

Młodym uczestnikom dziękujemy.

 

 



III miejsce naszych gimnazjalistów w Ogólnopolskim Turnieju w Ruchu Drogowym

2018-05-17 

  Dnia 15 maja 2018 roku uczniowie klasy trzeciej gimnazjum w składzie: Karolina Wieczorek, Kamil Kasiński i Karol Zych reprezentowali powiat nowodworski w eliminacjach rejonowych Ogólnopolskiego Turnieju w Ruchu Drogowym.

 

W turnieju brało udział 5 szkół gimnazjalnych. Wszyscy uczestnicy turnieju rozwiązywali dwa testy teoretyczne oraz zmagali się w dwóch konkurencjach praktycznych (rowerowy tor przeszkód oraz jazda rowerem po miasteczku ruchu drogowego). Uczniowie wykonywali również praktyczne zadania z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Reprezentacji naszej szkoły zajęli trzecie miejsce, za co otrzymali puchar, dyplomy oraz drobne upominki.

 

Dziękujemy i gratulujemy.



Konkursu Wiedzy o Marii Skłodowskiej-Curie

2018-04-26 

     We czwartek 5 kwietnia 2018r. w Szkole Podstawowej nr1 im. Konstytucji 3 Maja odbył się II etap gminnego Konkursu Wiedzy o Marii Skłodowskiej-Curie. Konkurs skierowany był do uczniów klas VII szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Wzięli w nim udział uczniowie czterech szkół podstawowych, w tym uczniowie naszej szkoły: Zuzanna Goszczyńska i Bartosz Dalecki. Zostali oni wyłonieni spośród uczniów klasy VII, którzy przystąpili do rywalizacji w I etapie konkursu 22 marca 2018r. II etap odbył się na zasadach teleturnieju telewizyjnego „Jeden z dziesięciu”. W trzech rundach prowadzący zadawał kolejno uczestnikom po jednym pytaniu. Do ostatniej, czwartej rundy przeszło troje najlepszych uczestników, w tym Bartosz. Jego szeroki zakres wiedzy na temat życia i osiągnięć naszej rodaczki doprowadził Bartosza do zwycięstwa. Troje najlepszych uczestników otrzymało nagrody książkowe, dyplomy i gromkie brawa od kibicującej widowni.

 

Opiekunem uczestników była p. Joanna Maluchnik.

 

foto >



 [1] [2] [3] [4] z [4]
 

do górydo góry